Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, hogy tetszene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy tetszene, ha barátnőtök /feleségetek az évfordulótokra "befizetne" benneteket egy erotikus masszázsra?

Figyelt kérdés
Kérlek, írd le a korodat is.
2014. ápr. 21. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Kidobnám a ruháit az ablakon és megmondanám neki, hogy : Tudod hol van az ajtó... 18/F
2014. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem örülnék. Ez azt jelentené, hogy nem tudtam annyira szeretni, hogy érezze, hogy csak ő kell nekem, és másra nem vagyok kíváncsi.
2014. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
jah, 22F.
2014. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Évforduló közeledik

Asszony mellém heveredik

Mondja nekem, van meglepim

Tinilány fog jól megmaszni


Nézek én ré, szemem kerek

Mint Noéra a harmadik teve

Ez most csapda? tudja a fax

Áh, nyugi van, csak a tavasz

2014. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ő csinálná, oké. :D
2014. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. 25
2014. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kidobás.. lehet, hogy pl izgatja más csaj... de az is lehet ,hogy teljesítési kényszer van rajta.. mindent meg kell beszélni jól. és akkor bármi lehet. van olyan házaspár, ahol bevett dolog pl még egy nő bevonása. mert pl a feleség is gerjed a nunira... csak mindent meg kell beszélni
2014. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A kérdésfeltevés mellőzi, hogy a nők alapvetően érzelmi indíttatású kapcsolatban élnek, valamint birtoklási modelljüktől és nem szexen alapuló irányító kötődésüktől, leendő anyamodelljüktől idegen.


Ergo, egy ilyen ajándék inkább már a fel is út, le is út kategória inkább, ha már ironikusan lemondott az emberről...

2014. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!