Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10évig dolgoztunk egy helyen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ibolya061 kérdése:

10évig dolgoztunk egy helyen. Ő közeledett. A főnököm volt. És tudtam, kapcsolatban él. Egyre többször, meg jelent nálam. Kedves gesztusok. És, egyszer be vallja, az érzéseit. Kapcsolatunkat,6éven át, titokban tartottuk, jól működött. Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés

Le építésre kerültem a cégnél,ő is szenvedett,és én is e miatt!De a kapcsolatunk,meg maradt,még sosem volt ilyen ki egyensúlyozott talán.Hiszen nem kellet titkolódzni.És mégis!

Egy szerelmes smsem re. Ezt a választ kaptam: "Nem találkozhatunk többet!Meg kell értened,neked sem kellene,egy hűtlen társ!És,nem tudtalak meg szeretni!"

Nem értem,és nem tudom túltenni ezen magam.

Mi ez?Mi ért? És tényleg vége?Nem értem!!!!!!


2014. ápr. 24. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vége, valószínűleg csak addig kellettél amíg ott dolgoztál. Most pedig lehet egy másik nővel csinálja ugyan ezt.
2014. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a foglalt főnököd szexuális eszköze voltál


mit jelent? hát csak azt, hogy nincs sok eszed, most megeszed amit csináltál.

2014. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6 évig voltatok együtt szeretői viszonyban?


Jajj jobb talán így, hogy vége....

2014. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vszinüleg már azért is rugtak ki mert ö rádunt.
2014. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:(
2014. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat!Csak hát ............
2014. ápr. 25. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!