Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves srác vagyok az ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok az ciki ha még nem volt senkim nem? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok az ciki ha még nem volt senkim nem feküdtem le senkivel meg nem is csókolóztam még ?

Nagyon sokat próbálkoztam csajokkal ősze jönni, de nem sikerült, mert mindegyik csak kihasználtak eddig az lehet a baj hogy túl rendes vagyok jó szívem van minden re rátudnak beszélni. Velem van a hiba mit nem jó, csinálok ?


Tanácsot szeretnék mit is, kellene csinálni, hogy ősze jő jön valami jó kapcsolat óm.


2008. júl. 28. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Én is hasonló srác vagyok, nekem 19évesen volt először barátnőm, de addig nagyon szenvedtem emiatt. Nekem is az a tapasztalaom, hogy a rendes srácok nem izgatják a csajokat, de hát ez van, ennyi idősen nem tudunk megváltozni.

Az ilyeneknek, mint mi vagyunk, nem lesz sok barátnője, de aki lesz, az igazán fog szeretni!

Sajnos ezek alapján nem tudok jó tanáccsal szolgálni, nekem az első barátnőmmel az egyik barátom és az ő barátnője hoztak össze. /mint utóbb kiderűlt, csak azért találkzott velem a csaj, mert megígértette vele a barátnője, hogy 1 randit ad, de hát menthetetlenűl belémszeretett :-) / Szóval azt tudom csak mondani, hogy próbáldmeg elhesegetni a rossz gondolatokat, légy jó kedvű és járj nyitott szemmel!

2008. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Jézusom.. ne haragudj, de el nem tudom képzelni, hogy lehet ennyire rossz a helyesírás :S Ez egy kamu kérdés, vagy komoly!?
2008. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem ciki. Nekem van egy haverom, aki 24 éves és még nem volt neki párkapcsolata. Nagyon elmés gyerek, vicces, és külsőre sem elhanyagolható. Mégsem jön össze neki.

Az ilyen emberekben talán van valami, ami miatt nem jön be a lányoknak. Olyan a kisugárzása, hogy nem tartják őt megfelelő "him"-nek.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne görcsölj azon, hogy még nem volt kapcsolatod(bár ezt nehéz), és ne is mondogasd ezt a lányoknak. Inkább ismerkedni akarj velük. Próbálj sok lánybarátot szerezni magadnak, anélkül, hogy kinyilvánitod, hogy többet akarsz tőlük. Meglátod lesz olyan, aki ha jobban megismer, akkor megtetszesz neki, te, saját magad, nem pedig a betanult sármod és szöveged.

Egy lány

2008. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
már bocs, de szerintem alap, hogy egy fiú legalább írni tudjon... nagyon kis butuskának látszol.
2008. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak 21 évesen jöttem össze első csajommal de azóta jól megvagyunk.

Kicsit benned van a hiba. Szerintem kicsit görcsösen keresed már a nagy őt és ez kicsit látszhat is rajtad. Ahogy írtad túl rendes vagy, ami azért gond mert egy szinten önzőnek is kell lenni és nem mindig tekintettel lenni a másikra.

Amit most szerintem tehetnél az az hogy ismerkedzs minél több csajjal és próbálsz egyikbe sem beleszeretni az elején és inkább haverként tekinteni rájuk. Ha olyan kedved van kicsit gonoszkodni... viccelni velük, stb...

2008. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Ha a beszéded is hasonló az írásodhoz akkor ez is egy elég nagy hiba. Én nem jönnék össze olyan sráccal, akin mindenki röhög ha megszólal. BOCS. De tanulj meg írni először is. Aztán ismerkedj, legyenek lány barátaid, a jó humort sok lány szereti. Lehet külsőleg is változnod kéne, bár ezt nem tudhatom...
2008. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány: :-)


Én 18 éves voltam mikor megismertem legelső barátom és immár 9 hónapja együt vagyunk!


Én pont így gondolkodtam hogy nincs egy normális pasi akinek nem a szex a legfontosabb akkor én még szüz voltam!! De még most is kicsit így gondolkodok!


Ezek szerint elkerültük egymást :-)

Te egy rendes lányra vártál én meg egy rendes fiura! :P


Kétségbe nem kell esni elfog jönni a nagy ő csak várni kell, valaki elkapkodja és kihasználja a helyzeteket valaki nem.

2008. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem igaz hogy nem szeretik a jó fiukat.apám ez hülyeség...én is jó fiuként játszok 16 éves vagyok és 5 hónapos kapcsoltaom van,és mindenem meg van,egy lány nem szereti a nyálas fiukat, de egyben a fiu ne legyen bunkó,én legalábbis nem tom milyen vagyok de bevált, és szerintem ha nagyon akarod akor össze fog jönni,jah meg hát persze ne a sex legyen a fontos,kb ennyi,rá ell érezni egy csajra, a gyávák elvesznek
2008. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az a baj,hogy túl görcsösen akarod,hogy összejöjjön egy kapcsolat.Legyél kicsit lazább.Inkább kezd a barátkozással,aztán,abból még lehet bármi.Egy kapcsolat kialakulásáshoz is idő kell.Azt se engedd,hogy kihasználjanak.Légy kedves,jófej stb,de bizonyos mértékig.Akkor nem lesz az,hogy kihasználnak és "eldobnak".
2008. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

a stílus maga az ember...

sztem aki nem tud helyesen írni, annak az iq-jával is akadnak gondok... normális lányok pedig az intelligens fiúkat jobban kedvelik...

2008. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!