Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a haveromnál érdeklődöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a haveromnál érdeklődöm egy ismeretlen nőről, akit ő ismer, akkor miért mesél róla úgy, mintha szingli lenne, ezzel adva alám a lovat, hogy hajtsak rá nyugodtan, miközben ezek a lányok kapcsolatban állnak?

Figyelt kérdés

Egyedülálló 22 éves srác vagyok és mivel kevésbé vagyok kezdeményező típus a lányoknál, mindig az egyik legjobb haveromtól kérdezősködöm először, hogy X lány kicsoda, Y lány kicsoda stb. A haverom pedig hosszasan mesél róluk, ismeri őket, nagyon jófej csajok és ezeket a lányokat simán el tudná mellettem képzelni, meg tuti bejönnék nekik. Szóval teljesen úgy állítja be ezeket a lányokat, mintha ők is egyedülállóak lennének.


Aztán amikor már szinte mindent elmond róluk a haverom, mindent tudok róluk, hogy mit csinálnak, hová járnak iskolába, mit tanulnak, mit dolgoznak, mi az érdeklődési körük, akkor határozom el magamban, hogy egy FB profil csekkolás után mégis megpróbálom magam rávenni arra, hogy kezdeményezzek az adott hölgynél. Ám ekkor esek pofára, mert a lányok kapcsolatban állnak. Valamelyik alig pár hónapja, némelyik már több éve.


És akkor ilyenkor nézek hülyén magamból, hogy gyakorlatilag ezekről a lányokról mindent tudok, kivéve azt, hogy van barátjuk.


Ez már nem az első eset a haveromnál. Nem tudom mit akarhat. Engem szívat ezzel? De most ez mire jó? Még nem mertem szólni neki egyik lányról se, hogy "hé haver, át akarsz verni? Ezek a lányok kapcsolatban állnak!"


De például amikor megtudom ezekről a lányokról ezt az igen fontos információt, másnap már nem kérdezősködöm róluk. Olyankor meg jön a haverom, hogy "na mi van, már nem érdekel engem a lány?" Olyankor mindig mondok neki valami hülyeséget, hogy ezért nem, meg azért nem. De valójában még nem mertem elmondani neki, hogy "cseszd meg, ezeknek a lányoknak van bakjuk".


Ennyire megvezethető naiv kisfiú lennék? Őszintén mondom, szégyellem magamat!!


2014. máj. 11. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
az vagy
2014. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy a haverodnak nem számít, hogy van e a csajnak barátja vagy nincs. Mindenki magából indul ki...
2014. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!