Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom halálosan féltékeny, de imád féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

Elég friss a kapcsoltunk, másfél hónapja vagyunk együtt. Az elején nem tűnt fel, magába fojtotta, hogy halálosan féltékeny, de azóta megbeszéltük hogy az. Viszont nekem kb csak fiúbarátaim, haverjaim vannak, a hobbimból kifolyólag a szabadidőmet is velük töltöm. És ez zavarja a barátomat, pedig mondom neki, hogy semmi oka rá, egyébként is teljesen hűséges vagyok. Nem szeretné, ha találkozgatnék velük, de közben meg Ő imád féltékennyé tenni engem. Az étteremben azzal "poénkodik", hogy mennyire bejön neki a pincércsaj, stb. Egy bizonyos szintig lehet vicces, de nagyon túlzásokba esik, és ha mondom neki h ez már rosszul esik, ugyanúgy folytatja... Ha lájkolom egy haverom fotóját facebookon, azt háromszorosan adja vissza, és meg is sértődik, de nem vallja be, h emiatt durcizik. Mit tudnék tenni? :/ Hogy hozzam ki a legjobbat ebből a helyzetből?

20/L


2014. máj. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki úgy féltékenykedik, hogy pl. még alig ismer téged, tehát pl. kapcsolat elején, akkor ő azért kezdi kavarni a sz.rt, mert egy jó nagy simlis, ezt soha nem felejtsd el :). Kavar ellened feszültségkeltéssel, hogy úgymond "zsibbassza le" az esetleges kiélezett figyelmedet és/vagy kontroll szándékodat vele kapcsolatosan, így téged hatásosan legyengítve tud ő akciózni a háttérben. Sajnos ez rengeteg esetben így van az életben, nem csak párkapcsolatokban. Feltétlenül kerülni kell az ilyen embereket, amilyen messziről csak lehet, bármilyen kedvesek, nyálasok, bólogatóak ... Ezt így évekig sőt évtizedekig nem lehet csinálni. Ugyanakkor küldj egy üzvözlő lapot az anyjának is, hogy mekkora nagy m.rhát nevelt fel. 29 L
2014. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem normális! Minél elöbb hagyd el,mert késöbbiekben,nem lesz ennek jó vége,egyre féltékenyebb lesz,nem szeretnélek a hiradóban látni. Boldogtalan leszel ebben a kapcsolatban! Inkább keres olyat akivel boldogabb lehetsz.
2014. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Problémás. Én is ilyen vagyok (azért nem ennyire) Nálunk is ugyanez a helyzet, az asszony mivel olyan szakra jár egyetemre, csak fiu haverjai vannak.

Elég irritáló és vagy 2 hónapig voltak is belőle gondjaink. Aztán rájöttem MAGAMTÓL hogy ezzel 3 dolog lehetséges:

1: megunjuk az állandó cinkelést és szakitunk

2: megunom és 1 idő után már nem is fog érdekelni hogy micsinál = kiszeretek belőle

3: elfogadom, és megbizok benne.


Nehezen ment de sikerült a 3. mert vele akarok lenni.

Próbáld meg neki mondani hogy mi bánt, alkalmazkodhatna, és kérdezd meg neki hogy lenne jó úgy ha kompromisszumot kötnétek.

PL: helyzetjelentést tartasz ha a haverjaiddal vagy.


Ha nem fogadja el akkor nem sok esély lesz hogy sokáig együtt legyetek.

2014. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

tehat o minden fiubaratodtol eltiltana feltekenysegbol, de siman huz teged azzal, hogy milyen jo s*gge van a pincernonek?


ez egy mentalisan 12 eves, taho hulyegyerek, vagy megmondod neki nyiltan, hogy eleged van az ostoba jeleneteibol meg durcazasaibol es otthagyod, vagy meg sem mondod es ugy hagyod ott, hadd gondolkozzon rajta egy kicsit. ferfikent mondom, hogy meg csak kicsit sem vicces, amit csinal.

2014. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!