Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire helyén való ez hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire helyén való ez hogy így eltűnik?

Figyelt kérdés
több éve vagyok valakivel élettársi kapcsolatban, mindketten 30on túl vagyunk de még gyermeket nem tudtunk vállalni. 6 napja elment itthonról azzal hogy jön 1-2 óra múlva, mondta hová megy de mégis látták őt teljesen más írányban így már akkor tudtam hogy hazudik. Na azóta nem jött haza. Érdekel hogy mi van vele, de nem hívtam föl. Elegem van belőle és úgy érzem itt van vége a kapcsolatunknak. Ő gondolom most ihatnék csajozhatnék. Másra nem képes csak erre.
2014. máj. 17. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Miért gondolod hogy az lenne?
2014. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom én is hogy nem preferálható és mostmár nincs párdon. Időpocsékolás.
2014. máj. 17. 15:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom,ennek azonnal tedd ki a szűrét,nekem is volt ilyen,h azt mondta mindjart jön vagy este jön,aztan teló kikapcsolva.

összeszedtem a ruhait mire megjött.férgek.

2014. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Tolerálható.
2014. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
6 napja eltünt a társad, és te nem is keresed? és ha bent fekszik egy kórházban összetörve? haldokolva? te pedig itt fujtatsz.. Más ember órák után azonnal megy a rendőrségre kerestetni.
2014. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen csak már nem első volt ez!
2014. máj. 17. 15:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy lelépett. Megnézted a cuccát? Mit vitt magával?

Ha nem pakolt semmit, akkor azért a kórházat felhívnám, esetleg a rendőrséget is.


Ha viszont a fontos holmija eltűnt, akkor a maradékot összecsomagolnám, had vigye, ha egyszer jön.


A lakás közös? Közösen bérelt?

2014. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

hááá... erről eszembe jutt az a cikk amit a megyei újságban olvastam... A csávókám Tatabányán tartotta a szere3tőjét, gyerekkel közben meg valahol az alföldön volt neki a felesége gyerekekkel... a szeretőnek beadta a mesét hogy ő a nemzet biztonságnak vagy valami ilyesminek dolgozik és ezért tűnik el hetekre... :D


de hogy lehetsz lyen nem normális hogy már több éve együtt vagy egy ilyen alakkal?

2014. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi ebben a kérdés? Komolyan tolerálnád azt, hogy napokra eltűnik? És mégis hol tölti az éjszakákat? Nagy eséllyel egy másik nőnél. Vagy neked az sem gond?
2014. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek??????????? Még csak az hiányozna egy ilyen kapcsolatba!
2014. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!