Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj mindenen nevet, mosolyog amit mondok, mégha szerintem se vicces. Nagyon tetszik nekem, ez jelentheti hogy kölcsönös a dolog?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemen szoktunk találkozni. Nem ismerjük annyira egymást, de valahogy mindig egymáshoz szólunk. Bármit mondok mindig mosolyog, nevet (nem kiröhög vagy hahotázik).


Ez jelentheti hogy én is bejövök neki és azért ilyen?


2014. máj. 20. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2014. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, h szimpi vagy neki! :) Szóval igyekezz minél többet dumálgatni vele stb. Meg nézd meg, h másokkal hogy viselkedik. Ha velük is ugyanilyen, akkor lehet, h csak ilyen a jelleme.(persze az se zárja ki, h tetszel neki.)

Szóval szerintem sanszos, próbálj közelebb kerülni hozzá.:)

2014. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem csodalom hogy mosolyog azon amit mondasz.Az elso ket mondatod is hatalmas zagyvasag,ezek utan eltudom kepzelni hogy milyen okos dolgokat nyomathatsz a kiscsajnak, mikozben bejon neked es probalod szediteni.
2014. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kettyós lehet az az ember, aki mindenen nevet, bármit mondanak neki...
2014. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem idegesit az ilyen akivel beszelek es folyton vigyorog barmiröl van szo , olyankor azt hiszem h nem figyel es ki van kapcsolva
2014. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pózol számodra és nem egyenes.
2014. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd el randira! szerintem nem mondana nemet :)
2014. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!