Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez utalhat valamire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés

A barátommal kirándulni megyünk a hétvégén. Igazából egy egész csapattal, de a lényeg az, hogy egy sátorban leszünk a barátommal és egy két személyes hálózsákban tervezünk aludni.

Még semmi sem volt köztünk, vagyis úgy értem ,hogy szex vagy petting. Tegnap délután kicsit összegabalyodtunk az ágyon és mondta, hogy már nagyon várja a kirándulást..

Nem igazán értettem és nem is mertem rákérdezni, nem tudom miért. :\

Ez jelenthez valamit? Lehet, hogy le akar feküdni?

Ti mit gondoltok?

Én úgy érzem még egyáltalán nem állok készen erre.

17/lány és 18/fiú


2014. máj. 23. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos tetszett neki a dolog, de nem hiszem hogy ezután rögtön leakarna feküdni, ráadásul egy sátorban. Lehet simán csak várja mert veled is lehet közben vagy ahhoz hasonlót akar ami történt:)
2014. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolkodj, csak élvezd. :-)
2014. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!