Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti mit szólnátok, ha megismerkednétek egy buli alkalmával egy sráccal és arra kerülne a sor, hogy mondanátok neki, hogy jó lenne felmenni hozzá?!

Figyelt kérdés

Srác közölné, hogy munkásszállon lakik, mert gyárban dolgozik és a cég biztosítja.


Szerintetek ez gáz?


És, ha mégis összejönnétek a sráccal akkor hol találkoznátok? Nálatok?


23F


2014. máj. 24. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
olvastam itt már olyat, hogy megerőszakoltak lányt a többiek munkásszállón. oda ne menjen
2014. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megerőszakolás ténye egy saját lakáson is megtörténhet! Egy szállón dolgozó emberek vannak és szerintem kevesebb azsélye egy nemierőszaknak mert, ha nincs elkábítva a csaj akkor kiabál és a többi lakó figyelmes lesz...
2014. máj. 24. 09:06
 3/12 anonim ***** válasza:
a többi srác erőszakolta meg.
2014. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
inkább nálam, otthon biztonságban érezném magam
2014. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyébként is a nőhöz illik menni. mert ha korábban kell hazamennie ne menjen éjjel
2014. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdésem arra irányulna, nem tartanátok gáznak, ha a srác mondaná, hogy "én itt és itt lakok ezen a munkászállón, ezért és ezért!" ?
2014. máj. 24. 09:11
 7/12 anonim ***** válasza:

én nem tartanám gáznak, legalább dolgozik...

de felmenni nem mennék fel.. már azért nem mert nem szokásom mindenféle "jött-ment"-el összefeküdni.

2014. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Általában az a tapasztalat, hogy az egyéjszakázó lányok szeretik magukhoz felvinni a kant, ahol hazai pályán vannak. :)
2014. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha csak kefélni akarsz. De gyári munkástól ne várj komolyabb egzisztenciát.
2014. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszene a dolog, kékebb a vérem egy munkásszállótól (my bad), viszont nem is járok bulizni, egyéjszakásaim meg pláne nincsenek nem tudom elképzelni, hogy egy aznap megismert emberrel szexeljek ez nálam kizárt, saját lakásba meg nem viszek fel idegeneket.
2014. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!