Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetek magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetek magamnak pasit? Még nem volt barátom.

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, és akik tetszettek azokat sose mertem leszólìtani.

Tegnap eljátszadoztam a gondolattal milyen jó lenne ha lenne barátom.

Nem járok szórakozni túl gyakran el, kicsit zárkozott vagyok, eleinte szótlan de ha megnyílok akkor szófosásom vanxd.

Tudnátok tippeket adni?

18/L


2014. máj. 26. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a külsőddel van a baj. Erre nem gondoltál? :) Vagy milyennek látod magam kívűlről nézve?
2014. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt, love.hu-n, bármelyik társkeresőn. Teljesen mindegy, a lényeg, hogy írásban kezdjétek, ha szóban nem megy, aztán pár levélváltás után lehet találkozni, akkor már valamennyire megnyílsz a pasi előtt, és nem leszel zavart.

26F

2014. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak neked van ily problémád :)

Szerintem itt még sokan másunknak is, nemtől független.

20/f

2014. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, nem lesz nehéz :D
2014. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha debreceni vagy írj!:D
2014. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!