Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok akiknek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek tetszenek a tetoválások! Miért tetszik ez nektek annyira?

Figyelt kérdés
A lányoknak mindig az olyan dolgok tetszenek amiért meg kell szenvedni, vagy sok ideig tart / sok energiát emészt fel. A tetoválás csak akkor fáj max amikor csinálják és utána néhány napig, hogyhogy mégis tetszik ez nektek? Vagy a vagányság tetszik hogy bevállal egy ilyen dolgot?
2014. jún. 1. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Szép, kreatív, jelentéssel bíró minták, ábrák, szövegek. Ez művészet, jobb esetben. Mi szép egy fotón? Mi szép egy festményen?

Energia és időigényes. Én azt nem értem, mit Nem lehet egy rendesen kidolgozott, alapos munkában szeretni.

2014. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magamon is tetszik, szeretem a jelenlegi tetoválásaimat és másokon is tetszik, de csak az egyedi, igazán művészi minta.
2014. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
túl sok művészi tetoválást nem láthatsz magyarországon
2014. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a tetoválásokba születtem bele..valószínű ezért tetszenek, de ha nincs egy fiún akkor az sem akkora tragédia :))
2014. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak szép tetkók:) de van olyan is ami kicsit sok...pl láttam már pasi lábán pindúr pandúrt, és hello kittyt is...ez már túlzás szerintem....


Én pl sose vártam volna egy pasitól se hogy miattam varrasson magára valamit. Ennek ellenére a férjem mikor 2 évesek lettünk, az alkarjára tetováltatta a nevem rovásírással. Megmondom őszintén, ez jól esett...pedig sajnáltam mert látszott hogy fáj neki...meg vérzett is rendesen utána...

Én is meg akarnám csináltatni, csak rettegek a fájdalomtól...sajnos egyáltalán nem bírom...és sehol nem csinálják érzéstelenítéssel:(

2014. jún. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!