Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek van egy srác akivel 3 hónapja kavarunk azt mondta hogy járni akar velem meg azt is hogy szeret és ennek ellenére összejött egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés

és most még mindig nem úgy viselkedik mint aki nem akar semmit és ez nagyon rossz nem tudom mit tegyek?

mert van egy másik srác aki tetszik meg minden de nem érzem úgy hogy szeretném hogy most kezdjek el vele kavarni hogy elfelejtsem a másikat vagy mit tegyek?


2010. jan. 1. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mit kellene ilyenkor tenned? Össze jött egy másik csajjal és nem veled! Ne foglalkozz vele innentől. Ismerkedj azzal a másik sráccal és meglátod. De ne ígérj neki semmi olyat, hogy járni akarsz vele. Egyenlőre csak ismerkedés. Aztán egy idő után úgyis kialakul.
2010. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, mert ha ással jött össze, akkor nem ugyanazt jelentettétek egymásnak.....
2010. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
HITEGETETT CSAK!!!!!!SZEMÉT ALJAS!ismerős sztori. ne hagyd magad. kavarj te is öltözz ki, legyél szép.nézd levegőnek. felejtsd el. röhögd ki
2010. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba...nem eri meg egy ilyen pasi miatt szenvedni...amugy hany evesek vagytok?[csak erdekel]
2010. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő 17 én meg 15
2010. jan. 4. 14:54
 6/8 anonim válasza:

en is pont igy voltam csak a fiu 4evell volt idosebb nalam...1evig hulyitett.

idokozbe a baratnoim probaltam figyelmeztetni hogy hogy csak atver de nem erdeket az amit mondtak.

egy ideig..ugy 3 honapig..nem irt,nem hivott,s aztan radobbentem hogy tenleg csak hulyit es jobb lenne elfelejteni

nagyon nehez volt de sikerult.

meg kell probald elfelejteni mert ha nem rossz lessz majd neked

2010. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok..

Elotted az elet,nehogy mar egy ilyen pasi miatt b@szd el..

2010. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé tuskó dolog volt a sráctól.

Hogy őszinte legyek azt nemtudom ,hogy mire volt jó hogy beetetett azzal hogy szeret meg minden aztán összejön vki mással...Talán féltékennyé akar tenni...De inkább ne áltasd magad!..Ott van az a másik srác aki viszont tényleg komolyan gondolja veled!Kár lenne veszni hagyni ezt az esélyt egy totális s_ggfej miatt....

(de ez csak magán vélemény)

Figyelj van ez a mondás:


"Az értékelés tiszteletté nő a tisztelet meg szerelemmé"


Szerintem agy a srácnak egy esélyt..mi bajod lehet belőle?


17/L


-L.O.V.E

2010. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!