Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rendetlen a párom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rendetlen a párom, mit csináljak vele hogy kicsit rendezettebb legyen?

Figyelt kérdés
A barátom gyűlöl takarítani, a ruháit amiket levet, rendszerint ledobja a földre,tányérokat, poharakat otthagyja a szobába, a kocsijába is nagy mocsok van, nem tudom mivel lehetne rá hatni,hogy vigyázzon a rendre, egyszer már azzal is megfenyegettem hogy elhagyom, akkor rend volt egy hétig, utána meg ugyanolyan kupi lett mint volt.Csak azzal foglalkozik ami érdelki.Mit tegyek?
2008. júl. 30. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinte a pasik nagy része trehány. Nálunk is ez, és még rosszabb, hogy én is trehány vagyok, vagyis nem zavar a rendetlenség mert úgyis mindig mindent megtalálok, csak kosz, retek ne legyen. Esetleg próbáld meg, hogy egy két hétig nem pakolsz el utána, nem mosogatsz, nem takarítasz. Ha megjelennek az első csótányok, hátha kicsit megembereli magát.
2008. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél vele következetes, hogy megmaradjon a rend, mást nem nagyon tehetsz. Ez főleg szokás kérdése, ha mindig van, aki elpakoljon utána, akkor sosem tanulja meg.
2008. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te komolyan egy ilyen trehány pasival élsz együtt???( úgy vettem le h együtt éltek)

Kb. kihasználja h te mindent megcsinálsz neki, és azt hiszi neki mindent szabad, mindent megtehet, mert úgyis ott vagy neki. Az ilyen pasi nehezen vagy egyátalán nem változik meg. Nem gondolod h akadna nála jobb is? Egy ilyen pasi után akarsz pakolni, meg takarítani örökké, mert ő nem képes semmire? Az ilyennek nem való nő. Sztem mérlegeld a dolgokat és ne hagyd h kihasználjon!

2008. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!