Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak, ha egy internetes oldalon megalázott a szakítás után? Felvegyem a kesztyűt?

Figyelt kérdés
Tegnap elött szakitottunk, ő kilépett az iwiwről, myvipről, mindenhonnan ahol együtt voltunk.A legdurvább az volt, hogy a mymy oldalon az ő képét kicserélte egy rajzfilmfigurára,Rumcajszra! Az én összes adatom maradt, de az övét törölte! Nagyon megalázó, hiszen 40 éves vagyok, nem tini!Ő 45, de szerintem óvodás reakció ez! Miatta szakítottam, nem én voltam a hunyó!De azért nem ezt vártam egy meglett férfitól!A képemet levettem, és egy máskiat raktam fel.Azt hiszem csak közösen lehet megszüntetni az oldalt, most kérjem meg rá? Segitsetek jól dönteni, én már öreg vagyok bohócnak!
2007. okt. 17. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne foglalkozz ilyenekkel. Nincs semmi jelentőségük. A közösségi oldalakra pedig kérj valakitől meghívót saját részedre. Valószínű hogy bosszantani akar téged és ha látja hogy sikerül is neki, nem fogja abbahagyni. Ha úgy teszel mintha észre se vennéd az apró trükkjeit, akkor abba fogja hagyni őket.

2007. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemre se méltasd!Arra megy ki a játéka,hogy felbosszantson,a világér se szerezd meg neki ezt az örömet:-).Amugy tényleg gyerekes egy 45 éves férfitől.Hagyd,majd lecsillapodik,ez hirtelen felindulás,méreg,düh,majd elmúlik nála.Addig beszélni se akarj vele,ugysem értenétek szót.A gyereket is hagyni kell,hogy kitombolja magát,aztán ugyis ő meg jelezve,hogy vége a háborúnak:-).Legalább te maradj felnőt!
2007. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!