Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek ebből gondok a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Most jöttem össze nemrég a párommal, de nagyon sokat fb-zik. Amint felkelt, azzal kezdi, már ül a gép elé és posztolgat, nézegeti a falat, ez megy egész nap és munka közben is. Még akkor is amikor mi egy másik csevegő programban beszélgetünk, és észre vettem már, hogy olyankor megváltozik, nem figyel rám. Én naponta egyszer lépek csak be, de szinte semmit nem csinálok. A későbbiekben lehetnek gondok ezzel kapcsolatban, pl. ha ott aludnék nála, vagy közös programunk lenne, akkor is rohanna fel fb-zni?
2014. jún. 11. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez csak annyit jelent, hogy fb érdekesebb nálad.

Semmi különös, van ilyen.

2014. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!