Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy hosszú kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt. Nem egy nagyon hosszú dolog tudom, de nekem ez a leghosszabb kapcsolatom idáig, ezért is vagyok tanácstalan..


Barátnőmmel sajnos tavaly és idén is külön kellett/kell lennünk egy kis időt. Tavaly egy honapot volt külföldön, rokonainál, idén 2 hónapra ment el.

Tavaly mikor kiment, akkor voltunk 3 hónaposak, és majd megőrültem, idegbajos voltam, egésznap rajta járt a fejem, nem volt munkám, sulit akkor fejeztem be.


Idén kiment, már 1 hete van kint, én dolgozok, és ugyanúgy csak neten tudjuk tartani a kapcsolatot. Azt furcsálom, hogy sokkal kevesebbet beszélünk mint tavaly, és nem is annyira idegsít, ha nem tudok vele beszélni. Jobban elvagyok nélküle, röviden..


Ez normális? Egy év alatt fél évig mindig együtt voltunk, fél év alatt csak hétvégén,mert én tanultam. Kicsit attól félek, hogy elhidegülünk, ő se nagyon keres, mert elvan, meg én se nagyon keresem, mert elvagyok.

Lehet azért, mert sokat voltunk együtt az elmúlt 3 hónapban? (mindennap együtt aludtunk, meg együtt voltunk) és jó már egy kis szünet? Vagy miért van ez??


2014. jún. 16. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet jót tesz egy kis szünet a kapcsolatotoknak, nem tudhatod. főleg hogy folyton együtt voltatok ezelőtt. szerintem ez nem feltétlenül egy rossz dolog. akkor fog minden úgyis eldőlni, amikor hazajön. sajnos benne van a pakliban az elhidegülés, de az is, hogy új erőre kap a kapcsolatotok mire visszajön. meg mondjuk ha még csak egy hete nem láttátok egymást, nem is csoda hogy nem halsz meg a hiánytól, szerintem ez normális.
2014. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet jót tesz egy kis szünet a kapcsolatotoknak, nem tudhatod. főleg hogy folyton együtt voltatok ezelőtt. szerintem ez nem feltétlenül egy rossz dolog. akkor fog minden úgyi
2014. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2014. jún. 16. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!