Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért fel tudom jelenteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért fel tudom jelenteni? (Meleg téma)

Figyelt kérdés
Szóval. Tegnap előtt át jött a pasim. Első találkozás volt. Mivel messze lakik itt is aludt. Nem csináltunk semmi olyat csak ölelkeztünk meg csókolóztunk sokat. Miután tegnap délután hazament, vonattal, és én is haza érkeztem, a családomtól olyan vádakat kaptam hogy én "pe-dofil" vagyok, meg "bu-zi" meg biztos seggbek-úrtak azért volt bezárva az ajtóm. Hát anyám (aki régóta tudja hogy meleg vagyok) szokás szerint ki akadt hogy ilyen balf-asz a többi családtag, hogy ilyeneket állítanak rólam. Tudja hogy nem vagyok olyan, és azt is tudja, hogy pasimban is megbízhat. Mint kiderül nagybátyám (aki egy büdös nagy paraszt) feltörte a facebookom és megnézte hogy miket chatelek és kivel. És ő terjesztette szét ezt a hülyeséget mindenkinek a családban. Anyám mondta hogy jelentsem fel. Szerintewm is megérdemelné az a féreg, azt hazudta nekem, hogy amikor a wifit csinálta meg akkor muszáj volt belépni facebookomba mert annélkül "nem tudta volna megcsinálni." Na ez az amit gyenge informatikai tudásommal se hiszek el. Ahhoz hogy beállítsa a gépen a wifit nem kell belépnie facebookomba, sőt ebből következtetek hogy anyáméba is beléphetett.. Borzalmasan haragszunk rá. Eddig is utáltuk de ez már sok.. Ez személyiségi jog megsértés, mert semmi joga nem volt hozzá hogy a privát információink között áskálódjon. Én se állok az ablakuk előtt és bámulom hogyan b@ssza rojtosra a csaját. -.- Fel tudom valahogy jelenteni vagy valamit tenni ellene, hogy felfogja hogy amit tett az eléggé törvénybe ütköző? Normális válaszokat légyszi.

2014. jún. 17. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha be tudod bizonyítani, hogy feltörte a fiókod és visszaélt a személyes adataiddal akkor igen..
2014. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Millaxi válasza:
100%
lool szerencsétlen :/ jelentsed
2014. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kamu-Conchitaaa *ooo* És igen. Saját maga be is ismerte. de ezen kívül más bizonyítékom nincs
2014. jún. 17. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajrá! :D
2014. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ciana ***** válasza:
Drukkolok :D
2014. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anizotropikus ***** válasza:
100%

Bűncselekmény.

NEM MENJ BELE A BÉKÜLÉSBE!

Vidd végig az eljárást vagy eltaposnak :(

Sajnos a rokonok rosszabb ellenfelek, mint mások.

2014. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jelenstd fela a kis szemetet... én is utálom ha a magánéletembe turkálnak . drukkolok neked :D
2014. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!