Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balla Gabesy kérdése:

Létezik még olyan lány, aki valóban tud szeretni és nem csupán érdekek miatt van az emberrel?

Figyelt kérdés

Persze nekem csak ilyenek személyek jutottak, de mivel nem vagyok lúzer hamar lekoptattam őket.

Az egy dolog, hogy szépek voltak, ha nincsen szívük.


2014. jún. 20. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy van, magamat is ilyennek tartom. Talán nem jó helyen keresgélsz.
2014. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát ennyi erővel a férfiak meg csak a dugásra hajtanak, és mindig megcsalnak.
2014. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tisztelt Balla Gabesy!


Kétségtelen, hogy vannak olyan nők, akik érdekből vannak egy emberrel, ám a jó hír az, hogy természetesen léteznek olyanok is, akik valóban azért vannak valakivel, mert szeretik. Ennek az az egyik legnagyobb bizonyítéka, hogy nem csak a jóban, de a rosszban is veled van.


Szóval ne add fel, normális lányok vannak a világban :)


Minden jót!

2014. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de aki tényleg ilyen, az már foglalt....vagy ha még nem az, akkor ő is szívtelen pasikba botlik folyton...már csak egymást kéne megtalálnotok...


Amúgy én is ilyen vagyok, 5 év után, 24 évesen végre olyan pasira bukkantam, aki nem csak kihasználni akar....szóval a nőknek se könnyebb. Ne add fel. 28N

2014. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, akkor mindent a maga érdekeiért csinál az ember. Együtt van valakivel, mert az jó neki, ad a másiknak ajándékot mert akkor az a saját kis lelkének jó (vagy viszonzást is vár), ha belegondolsz mindent önös érdekek vezérelnek.


Ha meg csak úgy kérdezed, akkor igen, vannak. Pl személyem is élő bizonyíték. Peches vagy, ha csak ilyenekkel futsz össze :/

2014. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!