Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem a barátom szteroido...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a barátom szteroidokat használ, mit tegyek? Segíts kérlek

Figyelt kérdés
Testet épít, de pont azért szerettem belé, mert nincs nagy arca emiatt, nem fitogtatja az erejét, mindenkivel nagyon kedves meg minden, de ma náluk voltam és találtam a szekrényében tablettákat. Mit csináljak? Félek hogy nem ismerné be nekem, vagy beadná, hogy ezek a tabletták természetes anyagokat tartalmaznak, szed mellette porokat is, de azt mondta, hogy ezeket lehet boltban venni és nincs benne semmi szteroid. De a tablettákat dugdossa. Miért?
2010. jan. 3. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha 18 alatt vagytok mindenképp avasd be a szüleit
2010. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ő 22 én 19
2010. jan. 3. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg beszélni vele erről. Lehet, hogy a tabletta valamilyen szteroid, de ez az ő dolga és nem te mondod meg neki hogy mit lehet és mit nem. A háta mögött intézkedni pedig ugyanilyen szemétség.
2010. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A tabletták miben voltak? Úgy néztek ki mint a gyógyszerek vagy nagyobb tubusban mint mondjuk a centrum vitamin?
2010. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha már naturálban nem tud tovább fejlődni akk. szedhet vmi lightos szteroidot , örülj neki, h nem szuris.. :)
2010. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
gyógyszeres szerű volt
2010. jan. 3. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor nagy valószínűséggel szteroid lesz.


[link]


Ezt olvastasd el vele. Ha nem hat rá, hát úgy jártál. Hagyd ott, ha nem tetszik.

2010. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak kreatin tabletták is, nem összekeverendő a szteroiddal, de ha olyan kicsi tubusba vannak akkor igen nagy az esélye h szteroidok! Mondd meg neki h impotens lesz tőlük úgyhogy gyorsan hagyja abba! Arra hallgatni fog sztem :D
2010. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

mond neki hogy szürizzon inkább az kevésbé káros .

de az is lehet hogy étrend kiegészítő .

a legegyszerűbb ha megnézed a cucc nevét és rá guglizol :)

2010. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
elöttem 2vel : de hülyevagy a szteroidtól impotens?:D:D:D:D::D: hahaha abba hormonok vannak és pont hogy éjjel nappal bszol tőle.
2010. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!