Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannala18 kérdése:

Mennyire fontos az, hogy legyen szex egy párkapcsolatban? Bnőmmel már lassan fél éve vagyunk eggyütt de szex még nem volt.

Figyelt kérdés
Anyámék azt mondják,hogy nem baj,hogy még nem volt szex a barátnőmmel egyrészt azért ,hogy ne,hogy becsússzon egy gyerek. És azt mondják,hogy még bőven ráér ez.
2014. jún. 21. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést tedd fel magadnak is és megkapod rá a választ.
2014. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De szűz vagy még? Szexeltél már valaha?
2014. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülők véleménye nem számít. Beszéljétek meg a barátnőddel, ezt ti érzitek: idő kérdése, hogy a barátnőd mikor fogja megkívánni a dolgot és akkor valószínűleg túlestek rajta, hacsak nem akar az esküvőig várni...
2014. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott egy vicc.


A férj sértődötten kifakad a feleségének:

-Már megint fáj a fejed?! Pedig most nagyon kanos vagyok, két hónapja nem szexeltünk!

Mire a feleség:

-Csak a magad nevében beszélj...

2014. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg szabad tudni, hogy hány évesek vagytok?
2014. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Na jó, akkor úgy veszem hogy még szűz vagy, ha nem válaszolsz:


Rohadtul fontos. Hiszen mi a párkapcsolat állati, ősi értelmben vett értelme? Hogy szaporodjanak az élőlények, párosodjanak és ezáltal utódokat hagyjanak a világra.


Persze mi nem vagyunk már full állatok (csak részben), ezért ezeket a dolgokat nem tudatosan, hanem csak ösztönösen éljük meg. Ezért továbbra is az egyik legfontosabb és legjobb dolog az életben 10-ből 9 ember számára a szex.


Én is 18 évesen vesztettem el (a nicknevedből gondolom hogy te is annyi vagy). De volt olyan barátom, aki 14 évesen már a barátnőivel szexelt, 16-17 évesen komoly kapcsolata volt, 18 évesen pedig már fesztiválokra járt dugni a nőket és lány ismerőse is volt, aki csak úgy leszopta.

Én nagyon bánom, hogy nem történt meg az életemben minél hamarabb a szex és hogy nem szexeltem minél hamarabbtól, ahogy csak lehetőségem adódott volna rá.


Te is mennyire örülnél, ha már 15 évesen szexeltél volna, nem?

2014. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen elég gáz ha még nem volt szex am nem lehet gyerek ha védekeztek. Am szexeltél már priviben tudok tanácsokat adni
2014. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!