Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos kérdésem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos kérdésem van, egy 18 éves lány lelki állapota függhet ettől. Csak komoly válaszokat kérek! Hogyan felejtessem el magam vele?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve voltunk együtt 1 hónapot, és amikor csak össze futunk, mindig újra és újra bepróbálkozik, sőt van, hogy zaklat is! Volt egy nagyon komoly beszélgetésem vele, és azt mondja, hogy nem tud elfelejteni, meg hogy már nem fogja megtalálni a boldogságot, meg ilyen marhaságokat hord össze... Ez nekem nagyon rossz és nem tudok mit csinálni, nem akarom, hogy a lány így maradjon. De nekem meg ő konkrétan nem igazán lenne szívem hölgye. Mit tegyek, hogy elfelejtsen? 17/F
2010. jan. 4. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg ne találkozzatok.
2010. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

en is hasonlo helyzetben vagyok....

szerintem ulj le vele beszelgetni...magyarazd ek neki hogy neked mas valaki tetszik es hogy nem lenne fer toled ha csak azert jarnal vele mert o neki tetszel...

mond el neki hogy tiszteled mert nem hasznalod ki az erzeseit es nem kjarsz vele ugy hogy nem szereted...

szerintem semmikeppen ne beszelj vele csunyan meg ne kuld el durvan mert az fajhatna neki...

2010. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
elozo...18/L
2010. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nos!

Ezt már a legutolsó kétségbe esésembe kérdezem mert, mert már elég sok mindent kipróbáltam leszartam, nem találkoztunk, becsajoztam, belerúgtam és egyszerűen nem tudott elfelejteni... ez már kicsit beteges...

2010. jan. 4. 01:12
 5/12 A kérdező kommentje:
és kicsit félek, hogy valami komoly lelki baja van amit nem lehet ilyen egyszerűen megoldani....
2010. jan. 4. 01:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csúnya volt a szakítás és sérelem maradt benne.
2010. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, én vagyok ez a lány.

Legalábbis én is abban a helyzetben vagyok, mint az említett lány... egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni őt...

Szoktál vele esetenként néha kavargatni, buliban?

mert ha igen, ne tedd. azzal is reményt adsz neki, és még rosszabb lesz... Ő tényleg szeret téged, talán mindent feladna érted, tehát ülj le vele utoljára beszélgetni, négy szem közt, és mondd meg neki hogy meg szeretnél vele minden kapcsolatot szakítani, mert neked ő nem jelenti azt amit te neki, és ha többször találkoztok, lát msnen, ír smst és te válaszolsz, akkor sosem fog elfelejteni...

2010. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Próbáltad már levegőnek nézni?
2010. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha már semmi sem jön be, akkor utáltatsd meg magad vele. Akkor tuti kiábrándul belőled.
2010. jan. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Néztem levegőnek, nem válaszoltam neki, megmondtam neki négyszemközt, hogy ez így nem lesz jó, stb... szinte mindent kipróbáltam, nem tud megutálni, ja és ami a szakítást illeti nem volt csúnya sztem...egyszerűen megmondtam neki, hogy ennyi kész vége nincs tovább

Köszi a válaszokat

2010. jan. 4. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!