Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hosszú évtizedekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hosszú évtizedekig tartó szerelem?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan párok, akik már nagyon régóta egymás mellett vannak, és nem a megszokás miatt?
2014. jún. 22. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

A megszokást nem lehet kihagyni egy hosszú kapcsolatból, az is kell a tartós együttéléshez, de a legfontosabb talán a kölcsönös tisztelet.

Volt hosszabb kapcsolatom, 12 évig tartott. Hatalmas szerelem volt, de a buta féltékenység miatt tele volt indulattal, felesleges balhékkal. Még ma is együtt lennénk, ha másképp viselkedik ...

2014. jún. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

A férjem dédszülei 11 évesen ismerkedtek meg, és a dédipapa 90 évesen halt meg. A dédimamája akkor tovább élt.


A dédipapa a halála előtt pár órával megfogta a dédimama kezét, aki ott ült az ágya szélén, és azt mondta, hogy "80 éve ismerlek, 70 évet éltem melletted, de még mindig nem tudtam betelni veled."


Még most is elbőgöm magam, ha rágondolok. Az utolsó pillanatig szerelmesek voltak.

2014. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Amit a második hozzászóló írt, az maga a csoda, de én azt gondolom, hogy ehhez nem csak szerelem, hanem kitartás, hűség és rengeteg türelem kell, valamint a szikla szilárd elhatározás, hogy igenis az adott emberrel szeretném leélni az életem.


Nagyon szánalmas az, amikor egy pár elkezd ömlengeni, ontják a közös fotókat, mindenki őket irigyli, aztán pár hónap vagy év múlva szakítanak és beindul az ugyanekkora hévvel működő gyűlölet.

2014. jún. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Az én nagypapám 1925-ben vette feleségül a nagymamámat. 1995-ben ünnepelte papám a 90 születésnapját. Az egész család ott ünnepelt. Gyerekek, unokák, dédunokák. Mamám ott ült papa mellett, fogták egymás kezét, és a szülinapi ünnepség közben papám mamám elé térdelt, és átnyújtott neki egy gyönyörű gyémántgyűrűt.

Megkérdezte mamámat, hogy emlékszik-e, hogy mit mondott neki az esküvőjük napján? Mama mondta, hogy igen, a papám azt ígérte neki, hogy egyszer olyan gyűrűt ad neki amiben mamám szépségét látja majd.

A gyűrűt átadta, hogy a gyémánt csillogása olyan szép, mint mamám csillogó szeme. Majd viccesen hozzátette, hogy megkérné újra a kezét, de valószínű, hogy akkor nem bírna magával a nászéjszakájukon..:)

Sajnos 2 évvel később papa meghalt, és bár mamám élt még pár évet, de a szeme csillogása papa halálával elkopott. Utána már keveset mosolygott. Hiányzott neki papa.

Ők szerették egymást.

2014. jún. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezek gyönyörű történetek. :') Kár, hogy nem maiak.

Remélem a szerelem az emberek között nem korcsosul együtt a mai világgal.. Bár, ahogy körülnézek.. sajnos de. Nagyon is.

2014. jún. 22. 02:06
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha a 12 év elég hosszúnak számít a szemedben ,akkor jelentkezem ! Nekem a MINDENEM a nejem a mai napig ,nagyon jó kapcsolatban élünk ...és nem a megszokás miatt :-) ! 33/F
2014. jún. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem.Az ilyen 60-70 évek utólag megszépülnek.Szépen hangzik csak nem igaz.
2014. jún. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DanteSparda ***** válasza:
apám mostani felesége szerelmes apámba már 16 éves kora óta apám mást vett feleségül aki az anyám lett anyám megcsalta és ez a nő apámhoz visszajött 24 év alatt sem múlt el a szerelme apám iránt és azóta boldogok együtt
2014. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!