Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a jelenlegi párotok nem akarná hogy tartsátok az exetekkel a kapcsolatot? 19/L 18/F

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

bár nincs exem, de ha lenne és vmilyen csoda folytán jóban lennénk, nem szakítanám meg ezt

a barátom fogadja el és bízzon bennem, nem adok okot hogy ne tegye

ha meg nem vagyok jóba az exel, nem túl nagy kérés

2014. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem tartanám vele.
2014. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyik exemmel se tartom, nem véletlenül exek.
2014. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez természetes. Ettől függetlenül zavarna, hogy nem bízik bennem, és hogy meg akarja mondani, hogy mit tegyek. Ha pedig előre tudhatnám, hogy ilyen igényei vannak, akkor talán össze se jönnék vele.
2014. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1 olyannal tartom a kapcsolatot akivel korábban volt szexuális kapcsolatom, viszont mi soha nem jártunk...tehát nem ex igazság szerint....csak barátok vagyunk.


A férjem nem kérne meg rá hogy ne tartsam a kapcsolatot vele, vagy akár valamelyik exemmel, mert megbízik bennem. Amúgy exekkel nem is tartom a kapcsolatot:D


Voltam olyan kapcsolatban korábban ahol a pasim nem bízott bennem. Egy igazi hisztérika volt és betegesen féltékeny.... na kösz nem... soha többet. Nem maradnék együtt olyannal, aki nem bízik meg bennem és meg akarja szabni kivel barátkozzak...

2014. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sose lennék olyannal, aki bármiben is korlátozni akar.
2014. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne megkérnie, mert nem is tartom és szerintem alap, hogy a párom se tartsa (eddig egyik barátom sem tartotta a kapcsolatot a volt csajaival). Az exek tényleg nem véletlenül exek, a kapcsolatnak vége, akkor már semmi értelme, nem is beszélve arról, hogyha új kapcsolat akkor annak jogosan lenne ettől rossz érzése.
2014. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne jogosan rossz érzés....Ez szimplán csak bizalmatlanság, ami megöli a kapcsolatot. Én voltam egy ilyen kapcsolatban, ahol a férfi részéről nulla bizalom volt, és nem csak az exemmel való kapcsolattartástól tiltott volna, de a fiú osztálytársaimmal sem állhattam volna szóba, ha rajta múlik, és a barátnőimtől is tiltani akart, mert mondván biztos nem velük vagyok, hanem megcsalom...-.- 20 évesen már menyasszonyként szakítottam vele mert rohadtul untam. Egyrészt azért ahogy bánt velem, másrészt ő csalt meg engem, harmadrészt felpofozott amikor kimondtam hogy szakítani akarok. Amit természetesen vissza is kapott....senkinek nem hagyom hogy megüssön, és senkinek nem leszek a rabszolgája...hogy mindig azt csináljam amit mond....ha nem tetszik megmutatom merre van az ajtó. Ennyi.
2014. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyilván a te eseted elég extrém volt. Én nem erről beszéltem, hanem arról, hogy egy normális kapcsolatban igenis jogosan mondhatja az egyik fél, hogy rosszul esik neki, ha a másik tartja a kapcsolatot az exszel. Abból pedig hogy valaki ezért szól, nem következik az, amiket te leírtál. A pasid így leírás kb egy elmebeteg lehetett.
2014. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
leírás alapján
2014. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!