Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1,5 éve van kapcsolatom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jutmar kérdése:

1,5 éve van kapcsolatom, és nálam téma, hogy költözzünk össze, de a párom nem akar, mert a foamviselkedésével nincs kibékülve, túl zajos, nem segit a ház körüli teendőkben, nem fogad kellőképpen szót. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én elváltam 10 éve,11 éves fiam, azóta egyedül élünk, biztosan a nevelésemmel van a baj. Nem tudom. A párom elzárkózik teljesen a közös élettől, neki úhy van jól ahogy van. A szüleivel él, de általában itt van nálam, itt is alszik amióta együtt vagyunk.2 házzal laknak, és oda megy haza, ott készül el munkába. Ő 35 éves én 39 vagyok, vágyom már egy kapcsolatra, amely lehetne akár egy család is. De ő nem vágyik erre. Egy hónapja kiderült terhes lettem, hozzám sem szólt. Elment a baba, úgy láttam ő megkönnyebbült. Próbáltam megbeszélni vele a problémákat, de azt mondja gyereket még nem akar, és összeköltözni sem, de szeret. Nem értem, nem tudom mit tegyek, hagyjam majd kialakul még nála, vagy ez most igy kényelmes neki. és majd arrébb áll később, mert 1-2 év és már nem vállalhatok gyereket. A fiam pedig mindig velem lesz,
2014. jún. 29. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeret? Ha én szeretek valakit, akkor elfogadom a családját/gyerekét is. Ha közös gyerekünk fogan, akkor meg nem örülök annak, ha ne adj Isten elmegy a baba. És ezek után te még összeakarsz vele költözni? Gondolj a fiadra is. Ne kelljen egy olyan ember mellett felnőnie, aki nem fogadja őt el. A helyedben erősen kételkednék abban, hogy valóban szeret-e a párod.
2014. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem is értem az egészet amúgy, a gyerek kérdezi tőle hogy mi a véleménye, megmutatja neki, hogyha kap valamit, próbálkozik ő úgy látom, de ő is érzi hogy nem fogadják el...mostmár látom..
2014. jún. 29. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen helyzet/döntés előtt, csak a gyerek érdekeit tartsd szem előtt. Mellesleg 1,5 éves kapcsolat még nem olyan hosszú idő, hogy biztosra tudd, hogy vele fogod leélni az életed. Mindenesetre sok sikert!:)
2014. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe!

Ez a legjobb tanács, amit bárki adhat neked.

2014. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!