Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatlanságra utalhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morzsa kérdése:

Tapasztalatlanságra utalhat, ha egy pasi csak kétféle pózban tud csak szexelni?

Figyelt kérdés
Már betöltötte a XXX.-et,és azt mondta,hogy neki csak a megszokott két pózban kényelmes a szex.Próbáltuk több féle pózban,de neki nem ment.Mi erről a véleményetek?
2014. jún. 30. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy megszoksz vagy megszöksz. Egyébként jó vele? Van orgazmusod?
2014. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon unalmas lenne, mert szeretem váltogatni a pózokat.


Ha valaki nem hajlékony és nem akrobata az ágyban, akkor én nem vagyok, de nálunk legalább 12-15 póz van a repertoárban, 4-5 kedvenccel.


Nem igazán értem, hogy mit értesz vajon azalatt, hogy "neki nem ment". Simán csak lusta, vagy ügyetlenkedik, vagy mégis hogy kell érteni hogy nem ment?

2014. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,van orgazmusom.Úgy értem azt,hogy neki nem ment,hogy amikor egy új pózt próbálunk ki,akkor azt mondja,hogy neki nem kényelmes,elfárad meg ilyenek.
2014. júl. 1. 13:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem tud koncentrálni,és ez bizony "lankadáshoz"vezet,amit utána nem egyszerű újra megfelelő állapotba hozni.Nem tudom hogyan segíthetnék ezen a problémán,mert jó lenne változatosan szexelni,új pózt kipróbálni.
2014. júl. 1. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Miért ne tudna más pózban is.

Oké, kézen állva sokaknak nem megy, de vannak kevésbé akrobatikus pózok. Szerintem csak annyi hogy neki ez a két póz a kedvence.

Nekem is van 2 kedvenc pózom. :)

2014. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor tanítsd meg máshogy is! Ha igazán szereted ez nem akadály. NA épp ezért meg tönkre csomó kapcsolat: TeljesítményKÉNYSZER az ágyban. Nem minden pasi adonisz, és igen is vannak olyanok, akik a 3. X-ig nem voltak sok nővel. Őket leszólni és kinevetni meg sikeres szegénységi bizonyítvány.
2014. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és persze, hogy nem ment, ha erőltetted. Gondolom közbe tettél megjegyzést is emiatt.
2014. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tettem közben semmi megjegyzést,segíteni akarok neki.És már ő is mondta,hogy valamit be kellene újítani,hogy változatos legyen,de mindig ott lyukadunk ki,hogy mivel más póz neki nem kényelmes,így marad a megszokott.
2014. júl. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!