Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnál ha a párod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha a párod az első együttlét előtt elmondja, hogy herpesze (nemi) van. És szerinted, miután jól megemésztetted a dolgot, szakítanál vele?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első együttlétet tervezzük, akkor nyilván nem két hetes a dolog köztünk, valszeg szerelmesek is vagyunk már egymásba. Megkérdezném hogy kapta el és addig tuti nem feküdnék le vele, ameddig ki nem kezelték. Nem, még gumival sem.
2014. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem lehet kikezelni, egész életeden át végigkísér.
2014. júl. 3. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben dobnám.
2014. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy őszintén válaszol,hogy honnan kapta el!

Mivel ki kezelni nem lehet,megmondom Nekem nem lenne gusztusom hozzá...ÉS ez igen is váló ok sajnos..Fordított esetben, Ő is otthagyna Téged !

2014. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy pontositsak, ugyan veglegesen meggyogyitani nem lehet, de lehet kontrollalni. Es pl. az ev 90%-ban tunetmentesse teheto, bar ezt nem tudom pontosan, az tudna leirni, akinek van ilyen problemaja.
2014. júl. 3. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez hlyeség! Elmesz urológushoz, ő ír fel rá kenőcsöt és gyógyszert, és kész, meggyógyul.


Amúgy, míg ki nem kezeli magát nem feküdnék le vele, mert nincs szükségem nekem is egyre.

2014. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!