Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, több éve tartó se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, több éve tartó se veled se nélküled helyzet vagy nem is tudom. (kérdés rövid magyarázat hosszú) mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van 2 srác egyik legyen Y másik Z.Szóval másfél éve együtt vagyok Y-nal jól megvagyunk szeretjük egymást együtt lakunk szüleimnél,de szóba jött a különköltözés csak ketten közös ház stb. na a dolog szépséghibája hogy van Z (felesége van és egy kisfia besikerült baba muszályból házasság viszont a gyereket imádja nővel nincs jóba) akivel viszont kb 4éve húzódnak a dolgaink találkozgatunk nagyon néha összemelegszünk komolyabban is de általában csak csókok ölelések és hatalmas tűz van köztünk a mai napig...ami bonyolulttá teszi a dolgot,hogy nem bírom ezt így tovább csinálni Z-vel (feljebb már említettem hogy házas ugyan de nemszereti a nőt nem miattam ment tönkre kettejük közt a dolog ezt tudom mert mindenben nagyon őszinték vagyunk egymással) és elmondtam, neki hogy feladom a kapcsolatomat Y-nal érte(Z-ért) de akkor lépjen ő is ...erre nem mondott semmit hetekig nem keresett aztán egyszercsak felhívott hogy szétmentek a feleségével 1 hete egyedül lakik miért nem keresem, ő lépett és én mégsem és hogy akkor hagyjuk az egészet ő komolyan gondolta de látja hogy én nem vigyázzak magamra és ennyivel ennyi.visszahívtam elmondtam hogy komolyan akarom őt és adjon pár napot a dolgaim rendezésére megértette szépen beszélt velem azóta találkoztunk többször csókolóztunk csillagokat néztünk romantika van ezerrel.azóta naponta többször hív keres látni akar csókkal fogad úgy köszön el...ki mit tenne a helyemben? maradjak Y-nal vagy Z-vel vállaljuk fel nyíltan a kapcsolatunkat? amugy én 20éves lány vagyok Y 26 éves és Z 28éves.
2014. júl. 3. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
addig olvastam,hogy muszály.
2014. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aszomszedneni ***** válasza:
az egyiket dobod, a másikat megtartod , nem értem mi ebben olyan rohadt bonyolult ?
2014. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nagyon hasznosak a válaszok...az addig ok hogy egyiket dobom másikkal maradok de ti mit tennétek a helyembe?kit választanátok?
2014. júl. 8. 10:24
 4/8 anonim válasza:
2014. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Z a befutó :) leirtak alapján vele lennék
2014. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mentek a zöld kezek köszönöm nektek :) azóta léptem együtt vagyunk Z-vel :)
2014. júl. 13. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj nem basztál szét családot mert az nem volt igazi család. Megcsalni megcsaltátok mindketten az akkori párotokat szal ezért le tudnálak titeket köpni, de tedd azt amit jónak látsz és amit a szíved diktál. És figyelj ha szereted Z-t vállald fel. Sosem jó ha szégyellitek egymást. Y-nal pedig ezt meg kellett volna beszélned, szépen leülni vele és szakítani, mert úgy gondolom hogy ez nem volt tisztességes. Bocsáss meg ha megbántottalak de ez az én véleményem.
2014. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a megcsalás rész miatt én is szembeköpném magam de ezt már visszacsinálni nem tudom :( a fő bajom Z-vel kapcsolatba hogy féltem mit fognak gondolni az emberek(kisváros rosszindulatú pletykafészkekkel tele..) hogy kisgyerekes elvált apával vagyok..de már nem érdekel..mindig meg akartam felelni mindenkinek és nem törődtem azzal ami nekem jó! Bocsi a regényért ezt le kellett írnom. A válaszokat pedig köszönöm:)
2014. júl. 17. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!