Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kifejezni egy fiúnak h tetszik neked?

Figyelt kérdés
Szal van egy srác aki két évvel kisebb nálam 14 és korosztályában tök menőnek számít,én jóba vagyok vele nagyon jófej,tökre tetszik csak mindig arról beszél h pár év múlva már nem lenne gáz a 2 év(ezt nem velem kapcsaolatban jelentette ki)de most sok.Nem tudom h ezt most télleg komolyan akadály e nála.Ő is bír engem.NEm tudom h fejezzem ki h ha akarná lenne esélye nálam,anélkül h rájönne h oda vagyok érte?szeretnék vele ha nem jönne össze akkor is jóban maradni
2010. jan. 6. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, tetszel nekem!:D am ha ráírsz többször msnen, netán csinálsz vmi közös programot biztos venni fogja a lapot de az is lehet h nem, ezért jobb ha megbeszéled vele.
2010. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
38%

OFF: hú de menő nehogy orrba verjem...-,-

ON: lefog kakálni már bocs mert csak 1 tizennégy éves suttyó...

2010. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hezitálni, cumizd le.
2010. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Beszélgess vele sokat, hívd el magaddal moziba, vagy esetleg csak tölts Vele sok időt, de éreztesd Vele, hogy kedveled, hogy fontos neked. Célozgathatsz esetleg, hogy bejön neked, de szerintem nem kell direktbe az orrára kötni. A lényeg hogy sokat legyetek együtt. Így ha nem is összejöttök de biztosan sokáig jóban lesztek.
2010. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul fogalmaztad meg, nem kifejezni kell hanem kifejni.....
2010. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
.... a kukcit.
2010. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leszopod.
2010. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!