Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok és szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és szerelmes egy 32 éves pasiba (ő is belém), hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
-
2014. júl. 15. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Ne mondd el, a szerelem majd elmúlik :)
2014. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
sehogy
2014. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

ez az "ő is belém" kicsit furán hangzik...biztos vagy benne hogy nem csak le akar veled feküdni?


21F

2014. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Inkább azt mond nekik,hogy te szeretsz egy 32 éves férfit de ő csak meg akar téged dugni.
2014. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Anya, apa, bemutatom a barátomat Róbertet, Róbertel egy chat szobában ismerkedtünk meg, szerelem volt első kattintásra, mikor találkoztunk..valami lángolni kezdett köztünk, a saját nyugdíj alapjából vitt el vacsorázni.

Jogosítványa 18 éves kora óta van, szóval nem kell mellette félnem, hiszen már 14 éve vezet, többé kevésbé balesetmentesen, de a biztosító mindig jól fizet, próbálom majd nem elterelni a figyelmét..a sebváltóval.


Róbertről még annyit, hogy 5 évvel fiatalabb nálatok, szóval nem csak Én, de Ti is barátra lelhettek benne.

2014. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Persze előfordulhat amit írtok, de imádom amikor valakik látatlanban ítélkeznek, meg saját magukból indulnak ki...
2014. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Tudod, igazad lehet, lehet, hogy mi vagyunk a begyöpösödött marhák.. de ha az Én lányom lenne 17 éves, és beállítana egy 32 éves fószerrel, hogy "Ő itt a barátom" hát... a mentő, vagy a rendőr ér ki hamarabb?
2014. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok

#5-ös jót nevettem :D de kb tényleg így lehetne bemutatni a "barátját" a szülőknek...és ez nem normális...de nem ismerjük a szándékait...talán nem csak szexre kell neki mert lehet egy 32 éves szűz aki lelki roncs és végre örül, hogy van aki szereti...és sokkal jobban tiszteli, megbecsüli és szereti majd mint a korosztályából bárki...

2014. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 20 éves kis taknyok nem csak megdugni akarnák. Ugyan már :)
2014. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene elmondanod a szüleidnek?

Ha mégis, akkor valahogy így:


Tudod anya, megismerkedtem valakivel. Nagyon szeretem őt, rendes ember. Mégis félek a reakciódtól, mert nem az iskolában ismertem meg. Tudod, ő már nem iskolás. De szeretném ha elfogadnátok hogy nekem jó vele. Nagyon jól megvagyunk, sosem voltam még ilyen boldog.

2014. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!