Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nagyon tetszik külsőre valamint amiket hallottam róla és amennyire ismerem, belsőre is szimpatikus egyénisége van számomra, viszont van egy kis bökkenő?

Figyelt kérdés

Szóval nem igazán ismerem ezt a lányt... tavaly a legjobb barátnőjének a szülinapján beszélgettem vele 1-2 mondatot és annyi -akkor neki is volt barátja, meg nekem is barátnőm- szóval erre már kétlem, hogy ő emlékezne, csak én vagyok ilyen elefánt :D facebookon mondjuk ismerősöm.

A legjobb barátnőjével viszont beszélő viszonyban vagyok, nem mondanám hogy barátok vagyunk, inkább csak afféle haverok ha lehet így fogalmazni, néha dumálunk meg néha bulikban vagy itt-ott összefutunk. A minap beszéltem vele a lányról és mondta hogy majd valamikor úgy intézi, hogy találkozzunk és tudjunk beszélgetni élőben, és ténylegesen ismerjem meg a leányzót, de sajnos én türelmetlen vagyok és szeretnék vele már most beszélgetni :D

Mit gondoltok írjak rá facebookon hogy emlékszik-e rám, mert nemrég rátaláltam az adatlapjára és hogy mizu vele bla bla? vagy valami mással?


2014. júl. 16. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írjál rá nem lehet belőle semmi gond:)
2014. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem lenne túl tolakodó?
2014. júl. 16. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2014. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!