Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy párkapcsolat két olyan ember közt, akik a politikában teljesen mást képviselnek és az életfelfogásban is eléggé szembetűnik?

Figyelt kérdés
Egy lányt ismertem meg politikai eseményen, ő mint tag volt ott, én mint mondhatni egy másik párt szimpatizánsa, de inkább, mint érdeklődő. És elkezdtünk eléggé vitázni, ebből a vitából később már inkább egymás csipkedése lett humorosan, mégis politizálva. Tudtomra adta, hogy eléggé egy köcsög vagyok, én is hogy életképtelen, mégis valahol poénosan, aztán mint valami két barát váltunk el, bennem semmi haraggal. Annyira különböznek a nézeteink, hogy az már tényleg durva, de mégis ennek ellenére annyira egy húron tudtunk pendülni. Igazából nem is a lányról lenne szó, mert idősebb, meg barátja van csak eszembe jutott ez az egész, hogy szerintem még emberrel nem beszélgettem ilyen jól el, mint vele. Egy párkapcsolat így két ember közt működhet szerintetek? Erre mondanák, hogy az ellentétek vonzzák egymást?
2014. júl. 21. 21:55
 1/4 anonim válasza:

Felejtsd el ... engem haverom szoci öskommunista csaja is anyira irritál hogy pffffff

Nem lesz jo vége... ha te komcsi vagy akkor álj át jobbra

De ha ö a komcsi akor tedd ki azokat elöbb térited meg muszlimnak minthogy feladjak az értelmetlen elveiket

2014. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom tudsz olvasni, nem csak komcsi létezik meg nem komcsi.
2014. júl. 22. 03:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nem mukodhet.
2014. júl. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha nem járnék egy jobboldali gondolkodású emberrel.

Teljesen ellenkezik az értékrendemmel.


Az ember a másikban valami magához hasonlót keres,szerintem.

2014. aug. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!