Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkednétek egy férfivel/nővel, akihez vonzódtok és nagyon jól ki is jöttök egymással, lemondanátok a kapcsolatotokról csak azért, mert neki már van gyereke?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. 40 évesen nem zavarna, hogy van már gyermeke, 20 évesen keresnék egy minden tekintetben függetlent.


Az egyetlen kérdés az, hogy téged zavar-e, hogy van gyermeke.

2014. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen, le. Nem akarom mas gyereket nevelni aki lehet ki nem allna, meg egy exfeleseget aki megol a pillantasaval. Persze vannak kivetelek, de nem koszonom. En nem tudnek igy elni.
2014. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2014. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől függ, ha fiatal lennék és nem lenne gyerekem nem valószínű. Én most válok, van egy 5 éves kislányom, az új párom 10 évvel idősebb és egy felnőtt gyermeke van. Közös gyereket nem tervezünk, Ő elfogadta a gyermekem, én is az övét, de mivel felnőtt így azért szerintem könnyebb. Azért arra sem árt figyelned, hogy hogy viszonyul az exhez. Sok olyan kérdés van amiből az derül ki erős konfliktus forrás az exfeleség. Főleg ha kicsi a gyerek, azt azért tudatosítanod kell magadba, hogy az ex mindig képbe lesz a gyerek miatt.
2014. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, úgy akartam írni az első mondatot, hogy ha fiatal lennék és nem lenne gyerekem nem mennék bele olyan kapcsolatba ahol van már gyerek.
2014. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
93%
egyértelműen igen.
2014. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egy gyerekes férfival élek együtt, ha egyszer szakítanánk, soha többet nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba megint, így hogy nekem nincs saját gyerekem. Aki nem volt még ilyen szituban bele sem tud annyira gondolni a nehézségekbe, max csak elképzelése van róla. És a gond nem feltétlenül csak azzal van, hogy fúr az ex, vagy utál a gyerek. Ha jó a kapcsolat a gyerekkel akkor is nagyon nehéz tud lenni.
2014. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Maga a gyerek nem lenne nekem gond, inkább azt nézném meg, hogy milyen az ex, milyen a kapcsolat. Amennyiben nem akar minden bőrt lehúzni a férfiról a gyereket használva ürügyként, lehet vele értelmesen kommunikálni és nem avatkozik a volt férje életébe, nem hangolja ellenünk a gyereket stb. akkor belemennék egy ilyen kapcsolatba. Ha az ex viszont folyton hisztizik, megkeseríti az életünket és szipolyozza a pénzt a gyerekre hivatkozva (természetesen csak azon felül, ami amúgy jár nekik), zsarolja a férfit, akkor inkább elköszönnék, erre nincs szüksége senkinek.

N26

2014. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Nőként igen ha nem ő neveli. Férfiként nem.
2014. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ha igazán szeretsz valakit, vagy igazán vonzódsz hozzá, akkor nem kérdés a kérdés, mert a józan észt felülírják az érzelmek.


Férjem mindig hülyének nézte azokat, akik gyerekes nőt vettek el, vagy éltek vele együtt.

Ennek ellenére 5 éve nála is jött a köd, és se kép se hang. Elvett feleségül, a két fiamat közösen neveljük. Jól vagyunk köszönjük.

Azóta is néha megemlíti, hogy ha ezt 6 éve mondta volna neki valaki, szemberöhögi.


Szóval ha igaziak az érzelmek teljesen mindegy, hogy van-e gyerek vagy nincs.

2014. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!