Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha túl lesz az ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha túl lesz az ember az első szerelmén?

Figyelt kérdés
15 hónapig voltunk együtt az első barátommal és ő volt az első igaz szerelmem,még most is sokszor eszembe jut,ha rossz kedvem van pl,hogy ő biztosan felvidítana és hiányzik...Nektek mi a véleményetek az első igaz szerelem mindig vissza vissza tér az emberben még,ha már rég más az élete és van új barátja is ?
2014. júl. 25. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen.


18 hónapig voltunk együtt. Utána 3-4 hónap múlva teljesen elfelejtettem érzelmileg.

2014. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En nem tudom elfelejteni. Pont egy evig voltunk egyutt, elso szerelmem volt a lany. Azota fel ev telt el, de meg mindig nem igazan tudok mas csajra nezni. Az erzelmeim ha el is multak, rengeteget gondolok a szep pillanatainkra. Azt hiszem gondolkodas nelkul ujra osszejonnek vele. :D
2014. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mi több mint 4 hónapja szétmentünk,de még mindig azt érzem,hogy mindig ő lesz az az ember akire emlékezni fogok,ha valami hiányzik az életemből..úgy érzem ő volt a lelki társam,a legjobb barátom ,de a szerelem elmúlt...
2014. júl. 25. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az első szerelmemmel 3 évig voltam együtt, aztán szakitottunk, ő férjhez ment lettek gyerekek is, én is megnősültem nekem is lett gyerekem 16 évig nem találkoztunk és véletlenül össze futottunk és nem tudtunk ellen állni egymásnak.. igaz azóta vége van de ez más történet nem ide tartozik....
2014. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudom elfelejteni azt a lányt,akibe először voltam szerelmes életemben.Talán majd ha újra szerelmes leszek,akkor sikerül..
2014. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eddig egyetlen egyszer voltam szerelmes több mint egy évig, azelőtt és azóta soha. Már 2.5 éve nem találkoztunk, nem is beszéltünk, de sokszor eszembe jut, és azt hiszem, ha egyszer összefutnék vele, még mindig nem lenne teljesen közömbös számomra.
2014. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

úgy nehezen,hogy 11 év után még jobb nő mint előtte,pedig akkor sem volt semmi.

amúgy igen.

pár havonta egyszer jut eszembe,hogy bakker azt nagyon elszúrtam,pedig ő volt az igazi és hiába jön bárki,ő volt a legjobb minden szinten.

2014. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
3évig voltunk együtt,majd dacból férjhez mentem.Ő megnősült.lettek gyerekek.majd 16 év után összefutottunk,aztán rá jöttem,hogy annó jól döntöttem,mert még mindig ugyan az a mocsok Nő csábász..A tudat ott van,hogy valaha szerelmes voltam abba az "emberbe". de érzelmileg nulla.
2014. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 homo ludensz ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom: az ember igazából csak egyszer lesz szerelmes és minden későbbi kapcsolata arra irányul hogy vagy azt feledje vagy azt keresi de az nem ismétlődik meg.Letáboroz,családot alapít,felelősségteljes partner,hűséges komoly partner de a régi ízt még néha érzi a szájában de ez jó mélyen el van zárva és csak az övé.
2014. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsoval értek egyet
2016. jún. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!