Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit gondol erről? Párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol erről? Párkapcsolatban éltem de megismertem egy lányt és beleszerettem. Ő azt szerette volna hogy hagyjam ott a párom és költözzem el. Kb 8 hónap után megtettem, erre közli nem tudja mit akar és hagyjam gondolkodni. :' (

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semmiképpen se hagyd hogy az orrodnál fogva vezessen. használd ki te is az időt és gondolkodj a kapcsolatotokon
2014. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ha egyszer elhagyod a párod valaki másért, akkor többször is meg fogod tenni. Ha valami nem volt jó a kapcsolatban, akkor nem a lány miatt kellett volna szakítani. Nekem nem kéne olyan pasi, aki előtte hónapok könyörgése után hirtelen elhagyja a párját.
2014. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Így jár, aki nőben bízik ... majd kinövöd ...
2014. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2 szék közül a földre ültél.

Ez szívás! Csak azt kell eldönteni hogy mit akar a szíved. Vagy szerintem a legjobb hogyha nem akarsz belebonyolódni ebbe az egészbe hagyd mind2-őt hátra és kezdj tiszta lappal!! Egy másik városban.

Pl. Én! Lehet hogy kiröhögtök de Miskolcról, Debrecenbe járok ismerkedni és legközelebb Békéscsabára illetve Gyulára készülök mert már miskolcon mindenki ismer szinte vagy legalább van x közös ismerősünk ha nem ismer és külső behatásra más lehet a véleményük. :) Így meg senki se ismer :)

2014. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is csináltam ilyen néhányszor. Megvártam amíg otthagyja a csaját aztán én is elküldtem a fenébe. Miért? Mert az a féreg, aki hülyíti a barátnőjét, másnak csapja a szelet megérdemli hogy két szék között a pad alá essen. Talán egy kicsit elgondolkodik. Nekem speciel sose kéne olyan, aki kapcsolatban van és közben nekem udvarol. Gerinctelen, gyáva, nyomorult. A barátnőnek is jobb így, megszabadul egy ilyen alaktól.
2014. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Baleknak néz :( és talán az is vagy
2014. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogyha beleszeretsz valakibe, akkor tisztességes módon otthagyod a másikat, majd utána kapcsolatba kezdhetsz az új személlyel. Ebben nincs semmi rossz, az emberek érzései megváltozhatnak. Te viszont 8 hónapig!! várakoztattad az illetőt, miközben állítólag szerelmes voltál belé. Lehet, hogy közben meg is csaltad vele az előző barátnőd. És utána még csodálkozol, hogy mostmár nem akarja?
2014. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy szopacs. De annyira szánalmas ne legyél, ha mégsem kellesz az új csajnak, hogy viszsakönyörgöd magad a régihez...
2014. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt rá okom hogy ne jöjjek el rövid időn belül és ezt meg is beszéltük. A régi páromnál alig voltam, szinte vele voltam mindig. Nem csaltam meg közben. Örült a döntésemnek, ő keresett albérletet is. És mégis...
2014. júl. 26. 17:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy nem csaltad meg, ha végig vele voltál?
2014. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!