Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire mondható normálisnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mondható normálisnak, ha egy pasi, aki kapcsolatban él és állítólag jó megvannak (akadnak kisebb gondok igaz), félrekacsingat (na)?

Figyelt kérdés
Rá kell hagyni? Míg csak dumál mással a szexről meg elképzeli mással, addig nincs baj? Hisz nem teszi meg, csak ez a lényeg, ugye?

2014. júl. 27. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem sok ilyen ismerősöm van, nehéz megmondani, hogy normális-e...de van ilyen, szerintem ez emberi tartás kérdése és nevelésé. Lehet, hogy ő nem ismeri a hűség fogalmát, vagy nem tartja értékes dolognak.
2014. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed. Én kikattannék emiatt.
2014. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg csak te tudhatod, mi nem.
2014. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ti mit tennétek? Őszintén!
2014. júl. 27. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Én elhagynék egy ilyet.:) (első vagyok), vagy ha nekem is tetszene az ötlet, akkor én meg meg is csalnám, és akkor élnénk néha egymás mellett és kész.


Ha te igazi kapcsolatot akarsz, vele nem lehet.:) Vagy nem olyan típus vagy még fiatal vagy nem veled akar megkomolyodni.

2014. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Állítólag komolyan gondolja...
2014. júl. 27. 10:45
 7/13 anonim ***** válasza:
nem:) veled nem:)
2014. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De velem tervezi a jövőjét....:(


Akkor most mi van? Nem csalt meg!

2014. júl. 27. 10:47
 9/13 Hardy Weinberg ***** válasza:

Ki mondja meg mi a normális?

Az ember elvileg egy kissé poligám faj. Aztán hogy ebbe kinek mi fér bele azt már csakis önmaga határozza meg.

2014. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, az a legtisztább.
2014. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!