Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy már 1 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy már 1 hete nem szexeltünk a párommal? Pedig 3-4 napot együtt voltunk csak én valahogy nem kívántam meg.

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt.
2014. júl. 28. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, szerintem ez nem normalis, de talán nem akkora baj ez ha nem vesztetek össze miatta
2014. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem :)
2014. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem normális, még most kellene csak javában turbékolni, le se szállni a másikról, egyik menetet nyomni a másik után, két menet között meg vagy nyalni vagy szopni......én nőként napi 4-5-ször ugrok rá a partneremre (amikor van), ki se bírnám......sőt az évekig tartó kapcsolatomban is az első 10 évben szinte megettk egymást.

Talán beszélnetek kellene.....

2014. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint, tehát az én véleményem az, hogy normális, ha magamból indulok ki, én szeretem, ha van szünet. Ha el is telik egy kis idő legközelebb majd lehet jobban kívánjátok egymást.
2014. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!