Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha várok a szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha várok a szexre?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, együtt vagyok nemrég óta (kb 3 hete) egy 22 éves sráccal, de én mondtam neki, hogy nem akarom elkapkodni a szexet.


Azt mondta megérti, nem zavarja.


Azért nem akarok vele lefeküdni ilyen hamar, mert nem akarom, hogy könnyűvérűnek nézzen, akit csak úgy megkaphat idő nélkül, és elkönyvelje ezt.


Normális a felfogásom, vagy úgy kellene vennem, hogy nem vagyunk már 16 évesek és miért ne ?



2014. júl. 30. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális szerencsére.
2014. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolom h nem ilyen vagy, de ezzel az erővel akkor is nézhetne annak, ha lefekszel vele, és nem élveznéd majd kidobnád h lefekhess mással (: nem ezen múlik sztem a dolog. tegyétek azt, amire vágytok. felesleges álszenteskedni. (:
2014. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Naptár szerint akarsz szexet időzíteni, hogy ő ne legyen esetleg előítéletes?

Nem látom ebben a szerelemet, a tomboló érzelmeket a vágyat, őt és téged. Három hetet látok, amiből lesz 8-10-12-n... és egy esetleges el sem hangzott előítéletet.

TI és a kapcsolatotok ebben hol van?

Ha ezt megválaszolod magadnak, nem lesz szükséged a tanácsunkra :)

2014. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan, aki 3 hét után odaadja magát teljesen.

Lehet én vagyok a maradi, de az előző barátommal 2 hónap után feküdtem le, és együtt voltunk 3 évig, és nem volt ebből probléma.


Nem naptár szerint időzítek, de nem akarok olyan lenni a szemében, akit könnyen megkaphat. :)

2014. júl. 30. 20:06
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Magyarul megjátszod magad, holmi mondvacsinált indokkal elrejted az érzéseid?
2014. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én meg a volt párommal második találkán lefeküdtünk és 3 évig együtt voltunk.. Szerintem nem azon múlik, hogy mennyit vársz a szexel...
2014. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem játszom meg, de világéletemben konzervatív voltam, nem szeretek mindenbe egyből a közepébe csapni.. kivárom a megfelelő alkalmat.. :)


Igazad van utolsó egyébként!


Csak a mai világban túl köbbyűvérűnek nézik azt, aki könnyen adja magát..

2014. júl. 30. 20:12
 8/14 anonim ***** válasza:

Látom megvan a kis gondolat köröd amiben "tudod kergetni a farkadat".

Én amondó vagyok, hogy felnőtt nő vagy, nemi élettel. Ha előítéletek és "biztos majd azt gondolja,hogy..." alapon intézed a szerelmi életedet akkor nem azért nem lesz ebből 3-5 év vagy örökkévalóság mert lefeküdtél vele a második héten.

2014. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt pasija válogatja, hogy minek nézi a lányt akivel van... Ha komolyan gondolja, nem hinném, hogy azon fog múlni a kapcsolat, hogy mikor fekszel le vele.. mi van ha vársz 2 hónapot és a szex meg nem működik?
2014. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Normális lenne, ha nem ezzel indokolnád. Ez a 'nem akarom, hogy könnyen kaphatónak gondoljon' egy alaptalan előítélet. Egyrészt normális szexuális kultúrával rendelkező ember semmi rosszat nem gondol rólad, még ha tényleg könnyen is adod magad. Másrészt ez is rossz felfogás, hogy 'adod magad'. A szex nem egy jutalom, amit akkor kell adnod, ha eleget vártak rád.
2014. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!