Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire jó ez az álszenteskedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez az álszenteskedés?

Figyelt kérdés

Elég sok olyan kérdést láttam az elmúlt napokban, hogy egy nő vár a szexxel, akár 1 hónapot is huszonévesen. (22-28)


Ti pedig lehurrogjátok, hogy miért húzza a pasi egyát, és hogy nem kell várni, nem fog könnyűvérűnek hinni,és könnyen kaphatónak.


Kérdem én: miért álszenteskednek a pasik? Amikor ők nézik le az olyan nőket, akik 2 hét után lefekszenek velük, ami probléma, mert "nincs akkor a vadászösztön", és "könnyen ment ez is"... ?!



2014. júl. 31. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki egy irigy f a sz, és ha velük fekszenek le a lányok az jó, ha mással, akkor meg ribik.
2014. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi társadalomkritika...
2014. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Én nem álszenteskedem. Szerintem mindenki azt csinál, amit akar. Csak akkor ne sírjon senki sem utána, ha szarul döntött. Ha két ember vonzódik egymáshoz, minek várjanak hónapokat? Én ezen vagyok.
2014. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni, várjon inkább szerintem is.
2014. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben mindenki úgy dönt, ahogy jónak látja. Számomra érthetetlen az ilyen, ha két ember közt megvan a kémia, szerelem miért kellene hónapokat várni. A pasinak örülnie kéne,ahelyett, hogy utólag leolcsózza a lányt... szerintem ez képmutatás
2014. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!