Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mik a szándékai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik a szándékai velem?

Figyelt kérdés
Fél éve megismertem egy német srácot itt Magyarországon. Randiztunk, ami jól sikerült, de mivel ő csak pár napra jött, nem volt időnk túl sokat találkozni. Aztán nem sokkal később meglátogattam Németországban, ami egészen jól sikerült, de én akkor még nem tudtam jól angolul, szóval nem nagyon tudtunk tartalmasan beszélgetni. Aztán részben emiatt, részben a távolság miatt a srác nem akart velem kapcsolatot. Nekem ez elég rosszul esett és az elmúlt fél évben alig beszéltem vele, sőt közben lett egy barátom, így nem is nagyon gondoltam rá. Aztán a barátommal szétmentünk és furcsa módon elkezdett hiányozni a német srác, pedig azt hittem, hogy már teljesen elfelejtettem őt. Ja és közben megtanultam angolul, sőt a németet is elkezdtem. Aztán írtam neki egy üzenetet, hogy nem jár-e mostanában Budapesten és azt mondta, hogy nincs itt semmi dolga, de én is elég ok vagyok, hogy eljöjjön. Aztán az sült ki az egészből, hogy elmegyünk együtt Isztambulba 5 napra. Ez kicsit meglepő fordulat a számomra, mert először azt hittem, hogy csak viccel, hogy meglátogat. Már foglaltunk repjegyet, meg hotelt is. Szerintetek most mik a szándékai? Lehetséges, hogy valami komolyabbat akar tőlem,vagy csak szórakozik? Nekem tényleg tetszik a srác, olyan, akit tudnék szeretni. 23/L

2014. júl. 31. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy német, vagy magyar honban legyetek együtt.

Még nem hiszem hogy annyira ismered a srácot hogy Isztambulba elmenjetek.

2014. aug. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez már egy eldöntött dolog. Amúgy nem értem, miért jobb pl. Németország. Nekem az ugyanúgy egy idegen hely. De már amúgy is voltam nála pár napig ott és semmi olyan nem történt, ami aggodalomra adna okot.
2014. aug. 1. 05:13
 3/3 anonim válasza:
Hat:) szerintem le akar veled feküdni xd az minimum:) de vigyázz ! Nem tartom jo ötletnek isztambult.
2014. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!