Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a felháborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
A barátnőm iskolai keretek között elutazott egy másik városba pár napra az osztállyal. Itt megismerkedett egy fiúval, akivel egyből közös képet raktak fel facebookra. Csak ketten vannak a képen. Közli velem, hogy nagyon jó fej, de csak barátok. Szerintem igazam volt, hogy kiakadtam. Amikor szóvá tettem, passzívan közölte velem, hogy csak barátok. Ennyivel le is tudta. Van okom aggódni? Vélemény? 18/F,N

2014. aug. 5. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem alaptalan a felháborodásod, hisz ő is megmondta csak barátok. Miért kell ezt túldramatizálni ?
2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehetnek barátai mert veled jár? Miért ne lehetnének barátai? Akár egy fiú, akár egy lány?
2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okod. Valószínűleg, ha hazajön nem is látja többet az a gyereket. Ha meg félreba**ott, akkor már úgy is mind1.
2014. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kerida ***** válasza:
91%

Nesze neked facebook...


Ennyiért nem érdemes aggódni sem kiakadni. Ha találkozgatnak vagy szerelmes üzeneteket írnak, akkor már para van.

Addig nem.

2014. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jázi :) ***** válasza:
88%
Akkor lenne okod aggódni ha a hátad mögött levelezget vagy valami. De így,hogy kitett egy képet nem kell féltened. Meg meg is mondta,hogy csak barátok! Ne parázz ennyire!
2014. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van...
2014. aug. 5. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan haverjaim, akik a barátjukkal/barátnőjükkel együtt vannak egy képen és nem a párjukkal. Akkor kezdj el idegeskedni, ha hazajön és mindig őt fogja felemlíteni. 18/f :)
2014. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem venném jó néven az ilyesmit, de ez persze nem azt jelenti, hogy bármi rosszat is csinált volna.
2014. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell túldramatizálni.

De kérdezd meg tőle hogy,fordított esetben ő mit tenne?

2014. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!