Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az csak szerintem tapintatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az csak szerintem tapintatlan dolog, ha egy 3 napos kirándulás alatt a barátom még egy üdítőre sem hívott meg?

Figyelt kérdés
Azért jól esett volna, ha néha eszébe jutok, mikor elment magának italt venni...
2014. aug. 6. 21:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha mást nem, legalább megkérdezhette volna, hogy te nem vagy-e szomjas. Igazuk van a többieknek, elég bunkó...
2014. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
de ezt bírom.. mindig a fiú a hibás b*szki van szátok tudtok szólni hogy hozzál már nekem is nem?? .. nők. szóltál neki hogy szomjas vagy vagy bármi?? foglalkozott veled az osztálykiránduláson csak inni nem vett? mert ha csak inni nem vett az nem az ő hibája.. tudsz szólni neki.. van szád nem?
2014. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

#12


Ezt nem értem én sem, csak már nem volt kedvem leírni... Ha a barátom kitalálja bárhol, hogy inni van kedve akkor erre automatikusan úgy reagálok, hogy "nekem is, vegyünk valamit" vagy úgy, hogy "én most nem vagyok szomjas", nem pedig pislogok nagyokat, hogy naaaa vajon megkérdezi-e, kérek-e aztán utólag elhordatom másokkal mindenféle bunkónak... :D

2014. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
hát sok nő ilyen :D ezért nincs barátnőm :/ forever alone pls
2014. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13-as legalább bevallod. :D
2014. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15


Mármint nem hordatom el mindenféle bunkónak másokkal. Na. :D (Rosszul fogalmaztam azt hiszem...?)

2014. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hagyd rá. sejtem mire gondolsz XD
2014. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jajj, azt hiszem rosszul fogalmaztam. Semmiféle anyagi vonzata nem akart lenni a kérdésnek. Saját szervezésű kirándulás volt, természetesen minden költségemet én álltam (szállás, étterem, etc...) Csak arra volt
2014. aug. 18. 00:52
 19/20 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kíváncsi, hogy csak szerintem udvariatlan dolog-e úgy bemenni egy büfébe/boltba/akárhova, hogy nem kérdezem meg a barátnőmet, hogy kér-e valamit, vagy hogy ő nem akar-e bejönni. Nyilván nem álltam ott tétlenül, és vettem magamnak, ami kellett. :D És igen, legközelebb én hívtam volna meg valamire, nem vagyok ingyenélő, csak szerintem ez így lenne normális...
2014. aug. 18. 00:57
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
nem az a dolga.
2014. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!