Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nélkül mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nélkül mentek szülőkkel nyaralni, akkor beszéltek közben a másikkal, legalább egy órát nem lehet rászánni, nem ez a normális?

Figyelt kérdés

A barátom elment a családjával nyaralni két hétre. Két éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Megértem, hogy nyaral és nem velem foglalkozik, viszont azt nem tudom megérteni, hogy legalább egy órája nincsen rá, hogy beszéljünk egy kicsit neten. Igaz, hogy ír egy-két sort a nap folyamán, meg hogy hiányzom neki. De nem hiszem, hogy a szülei mellett nem tud legalább egy órát rám szakítani és furcsállom, hogy nem is vágyik erre, én biztos így tennék, mert ennyi időm lenne és jobb lenne a kedvem is, ha beszélnénk. Nincs igazam? Nem tudom, hogy mit csináljak....Próbálom én is lefoglalni és jól érezni magam, de ettől független hiányzik és rosszul esik, hogy ennyire nincs rám ideje. Ne szóljak semmit vagy mit csináljak?


21/N


2014. aug. 11. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
az az 1-2 sor pont elég...
2014. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy ír valamit.
2014. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak.

Annyi éppen elég. A szüleivel nyaral és valószínűleg azt a két hetet rájuk akarja szánni. Oké én nem ismerem a párodat, nem tudom milyen, ezt csak te tudod, de az az 1-2 sor bizonyítja, hogy gondol rád. :)

2014. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az írás pont elég, nyaralni ment, nem 1 órákat telefonálni.
2014. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk amúgy sem csetelgetni, csak 1-1 terjedelmes levelet váltunk a nap végén a barátommal (egyik nap egyikünk ír, arra a másik következő nap válaszol - nem ilyesmi témákról, hogy "na mi történt ma"), azon kívül ha valami egyéb megbeszélnivalónk van, még váltunk pár sort esténként. Ha nyaralni mennék valószínűleg ugyanúgy a hosszú levélnél maradnánk, viszont akkor nem biztos, hogy maradna idő befejezni egy nap alatt egyet, hanem csak 2-3 nap alatt. Csak az adott napon történt eseményekről meg nem hiszem, hogy lehetne minden nap egy órát süketelni, általában 3-4 sor maximum, amit az ilyesmiről lehet írni.
2014. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az a megállapodás él, hogy ha külön megyünk hosszabb időre valahová, akkor 24 órán belül válaszolunk a másik üzenetére.
2014. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A barátom nyaralás alatt is fenn lóg a neten, ezért is esik rosszul, hogy miért nincs rám ideje, hogy beszéljünk.
2014. aug. 11. 21:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul tavaly még volt, igaz minden más nap, de minden este beszéltünk....
2014. aug. 11. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a világon vannak más dolgok is amikkel lehet foglalkozni (a neten is), nem csak te. Ha olyan csávót akarsz aki állandóan a nyakadon lóg mert az égvilágon semmi mással nem tudja magát elfoglalni, akkor keress olyat.
2014. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez jó, ajánlom az exemet, akinek nem volt élete, ezért nem bírta, ha nem vele foglalkozom (ez volt a szakítás oka)
2015. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!