Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig mindennek lehordott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindennek lehordott, de menyi ki külföldre és most hogy nem akar elevsziteni! Eddig nem ezt mutatta! Valaki segítsen kérem! Többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval, egy ideje nagyon szemét volt velem!Elment nélkülem mindenhova itthon M.on

Nagyon csúnyán mindennek lehordot vita kor stb..szóval nem azt mutatta hogy szeret

De most meg megy ki külföldre dolgozni, és kéri hogy énis menjek , és mondja nagyon hosszú idő után, hogy szeret és nem akar elveszíteni!Nagyon zavarodott vagyok, mert úgy volt hogy mi szakítunk , és mikor ezt megtudta hogy ő megy ki, akkor rögtön másnapra hogy menjek énis!

Most mit tegyek? Ez most mi? Eddig ezeket miért nem mondta? Miért most?


2014. aug. 13. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos fél egyedül nekivágni, kell neki valaki aki elkíséri. Ha eddig kihasznált, miért pont most ne használna ki. Hagyjad had menjen, te meg keres valami normális párt.
2014. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:( stay strong
2014. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2

ezt nem értem...

2014. aug. 13. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
fél egyedül, te vagy neki a biztos pont. lány vagy, vagy fiu?
2014. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok:S
2014. aug. 13. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nálunk is ez a helyzet csak én fiu vagyok.. de ő nem akar külfőldre menni, nem is menék vele, hacsak nem szedi össze magát.
2014. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!