Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen sértődékeny vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen sértődékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Ha a párom kicsit hangosabban szól rám, vagy kevésbé kedvesen, vagy nem enged meg valamit, elkezdem magam rosszul érezni utána lelkileg.


Ez beteges?


L


2014. aug. 20. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
eléggé.
2014. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdesz afelé haladni.
2014. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Azokj le erről, mert ebbe a kapcsolat is kerülhet.
2014. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 JLO válasza:
hát igen,de mennyire borulsz ki?
2014. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem. Ha a hiszti meg a duzzogás tovább tart 10 percnél akk az már nem jó
2014. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs se hiszti, se sírás, se duzzogás.


Megmondom neki, hogy értettem, majd folytatom a dolgom, csak magamban érint rosszul.

2014. aug. 20. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértődékeny vagy, hanem önbizalom hiányos, mindig kell a visszaigazolás, hogy Te mindent jól csináltál, Veled minden rendben van... :/

Én is ilyen voltam, betegesen függtem lelkileg mindenkitől a családban páromtól leginkább..

Meg találtam a Nekem legmegfelelőbb munkát, amit IMÁDOK, és megjött az önbizalmam, és már nem sértődök meg, nem fáj ha más a véleménye, megerősödtem...

Neked is az kell, mi az amit a legjobban szeretsz?

Azon dolgozz sokat! :))

2014. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen amit az utolsó mondott, meg túl érzékeny is vagy. Bár ez valószínűleg az összes többiből ered.
2014. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!