Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond, ha a párom csak 2 év és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, ha a párom csak 2 év és egy közös gyerek után avatott be a legféltettebb titkába? Vagy egyszerűen ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, mi az a legféltettebb titok...
2008. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg,de ezzel nem nagyon dicskednek az emberek.
2008. aug. 7. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Gondnak nem gond! deee hogy is mondjam? ha bízik benned akkor miért hallgatta el előled? :S én mindent megbeszélek a párommmal... és angyon jo érzés :)
2008. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Gondnak nem gond! deee hogy is mondjam? ha bízik benned akkor miért hallgatta el előled? :S én mindent megbezsélek a párommmal... és angyon jo érzés :)
2008. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan h nem dicsekednek vele az emberek, akkor sztem érthető.. én se szivesen mondanám el.. sőt sztem el sem mondanám..

nem tudom mi az a titok, de ha olyan akkor az is lehet h azért nem mondta el mert félt a reakciódtól, attól h esetleg elhagyod vagy vmi, ugyhogy sztem ne aggódj

2008. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Itt nem épp az anonimitás a lényeg? Elmondhatod.
2008. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy nincsenek titkai, az szerintem még nem sokat tapasztalhatott az életben. Sajnos, vannak olyan dolgok, amik éppen azért TITKOK, mert még saját magam előtt is szégyellem őket, vagy szeretném elfelejteni.

Biztos nem mindenkivel történik ilyesmi, de akivel igen, azt megértem, hogy nem beszél róla.

Egyébként a férfiak amúgy is hajlamosabbak rá, hogy ne beszéljék ki a legbensőbb dolgaikat. Nincs ezzel semmi gond, feltéve, ha te magad nem vagy érintett a dologban.

2008. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2 év az nem olyan sok, főleg ha előtte nem is ismertétek egymást, és tényleg nagyon komoly dolog. Gondolj arra, hogy csak téged és a kapcsolatotokat akart ezzel megkimélni, hogy elhallgatta. Ha eddig minden működött köztetek, akkor bocsáss meg neki, örülj neki, hogy mostmár teljes mértékben megbizik benned
2008. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy gondolom , hogy mindenkinek vannak sajat titkai , amelyeket senkinek nem mondd el. gondolj csak bele, miert "titok" a titok. Nekem van 1-2 olyan szegyelnivalom amit meg az anyukamnak se merek elmondani pedog egesz eletemben mellettem all es tamogat, bar tudom hogy az volna a helyes ha elmondanam neki - bar ez csak engem erint. es tenyleg szerintem gondolj csak bele hogy te minden - minden titkodat elmontad mar neki :??? igaz hogy ha 2 ember megbizik 1masban akkor mindent elmondanak 1masnak de akkor is ehhez nagyon sok "minden " kell. lehet hogy szegyellte elotted es felt hogy nagyon megharakszol ra . es szerintem inkabb becsuld meg hogy elmondta , igy mar lathatod hogy elerkezett az ido hogy megbizik benned es tudja hogy nem adod tovabb senkinek a titkat. inkabb probalj meg segiteni neki. sok szerencset!!!!!!!! es probald meg elfogadni ne legy ra merges naon, mert ezzel csak azt fogod elerni hogy nem fog veled megosztani minden "titkot" ,bar nemtudom hogy milyen nehezsegu ez a titok. es ne feledd ::: minden titok egyszer napvilagot lat!!!!!!!!!
2008. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segítettek,de tényleg!
2008. aug. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!