Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes viselkedés a barátnőmmel szemben miután megcsaltam őt?

Figyelt kérdés

Valamivel több mint egy éve voltunk együtt a párommal, akivel olyan bensőséges, őszinte és boldog kapcsolatom volt, mint még soha egy lánnyal sem korábban. Aztán néhány héttel ezelőtt egy buliban részegen csókolóztam egy vadidegen lánnyal. Már ott, néhány perc után ráébredtem mekkora féregséget csinálok, úgyhogy azonnal hazamentem és másnap amint lehetőségem volt rá, elmondtam a barátnőmnek mi történt. Ő természetesen azonnal szakított velem, valószínűleg nem is konkrétan azért, mert annyira dühös volna rám, hanem mert ezzel leromboltam a köztünk lévő bizalmat.

Amin igazán jár az agyam az utóbbi időben, hogy mi volna korrekt vele. Mármint, hogy hagyjam, hadd lépjen túl ezen az egészen és találjon magának valakit, aki tényleg megérdemli őt és nem okoz neki ilyen csalódást, vagy próbáljak meg küzdeni azért, hogy helyreálljon köztünk a bizalom és megbocsásson.

(Igazából nagyon az előbbi felé hajlok, de egyszerűen nem tudok beletörődni abba, hogy néhány perc kihagyással egy ilyen végzetes hibát követtem el és tettem tönkre a magam és a számomra legfontosabb ember boldogságát.)


2014. aug. 27. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A következő kapcsolatodban majd nem fogsz ennyit inni. :)

Szerintem hagyd a volt barátnődet, valószínűleg nem tudna benned úgy bízni, mint azelőtt.

Szerintem egy megcsalás után sosem tudna a megcsalt él úgy bízni a megcsalóban, mint előtte, mert mindig ott van, hogy mi van ha megint, stb...:)

2014. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jázi :) ***** válasza:
44%

Ha úgy érzed ő az igazi, karcolj!

De tartsd észben,hogy ha meg is bocsát most neked sokára lesz megint őszinte a bizalma az irányodba. Sokat kell majd bizonyítanod neki!

2014. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézd, öcsém, ha neked felmerül a kérdés, hogy harcolnod kéne-e érte, akkor ne tedd, mert nem akarod ezt te igazán, és hidd el, van tapasztalatom a témában, egy ilyen húzás után van olyan nő, akinek bármennyit pedálozol, soha nem fog benned igazán bízni, hiába szeret, de még ha nem is tartozik közéjük, kemény hónapok feszültséggel, veszekedéssel, féltékenységgel teli küzdelmei következnek, ahol neked folyamatosan hoznod kell a türelmest, a bűnbánót, és folyamatosan teperni, teperni, teperni.


Egyébként meg ha veled tényleg ilyen könnyen megtörténik, hogy valaki más szájában találod magad, akkor nem való neked még a kapcsolat, és ne kínozd ezzel azt a szerencsétlen lányt, pár hónap múlva úgyis megint ez fog történni.

2014. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Háááát ebbe na történetben látok pár olyasmit amit "nem kellett volna". Se neki se neked.

1. Nem kellett volna csókolózni, de késő bánat. Az ember csinál hülyeségeket, mint most te is.

Azt látni kell, hogy senki sem tökéletes, ha nem ilyen baromságot akkor más milyet de mindenki csinál :)

2. Nem kellett volna elmondani.

Már megbocsáss, de játszottad a "szuper pasit" és ráfaragtál. Nem véletlenül mondom ezerszer, hogy totál feleslegesen nem hívjuk ki a sorsot magunk ellen. Nem mindig kell az ilyesmit bevallani. Részegen egy kis baromság, és kompletten ráment a kapcsolatod mindkettőtök lelki világa. Nem lefeküdtél egy nővel, vagy teherbe ejtetted. Őszintén megérte? (nyilván nem)

3. Egyből szakított. Sokaknál várható reakció volt, te is számítottál rá (mégis járt a szád :D)


Megmondom őszintén, hogy ez nem lesz jó hosszú távon. Ő nem ismeri a megbocsájtás fogalmát, agyon lelkizitek magatokat bizalmi kérdéseken egy nyamvadt csókon, és összességében "túl szögletes" mindkettőtök gondolkodása az ügyben. Én a mai fejemmel egy ilyen nőért biztosan nem kaparnék. Egy ilyen darabos gondolkodással mi lesz ha nem egy kis pi--ányi csók lesz a tét? Hanem a gyereket kell dédelgetni idegileg kikészülve? Ha elveszítitek az állásotokat és esetleg a házat akarják árverezni?

Adok egy tanácsot, és nem csak neked hanem minden férfitársamnak. Sokkal rugalmasabb, és nyitottabb gondolkodású lányt keresettek, mert aki egy csókon képes szétcsapni mindent abból egészen biztos, hogy jó nem sül ki akkor amikor tényleg k. komoly tétje van annak, hogy hogyan reagál.

Értem,hogy szerelem, meg érzelmi háttér de ezt a tanácsot meg fogod nekem köszönni nagyjából 15 év múlva.

Emlékezz rá.

2014. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Hát nem tudom, mennyire érdemes olyan tanácsot adni, hogy keress olyan lányt, aki nem veri ki a hisztit azon, hogy egy egy éves kapcsolatban csak úgy akaratodon kívül félresmárolsz. Pont azért, mert lesznek még komolyabb tétek az életben, egy rendben lévő nő nem fog lecövekelni olyan pasi mellett, aki még ilyen lényegtelen f'szságokban is megbízhatatlan. Pont azt várod el a nőtől, amit ő is elvár a fickótól. Ha összetöröd a faterom trabantját, nem fogok veled közös bmw-t venni.

2014. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss Dowd, de az a probléma, hogy a párom megcsal, saját akaratából történik, saját maga generálja a bajt. Viszont az, hogy elárverezik a házat a fejünk felől, az egy külső tényező által okozott dolog. Szóval, ha annyira nem bízhatsz meg valakiben, hogy ne legyen képes tartani magát, hogy ne nőzzön/passizon, akkor hogy fog melletted állni, ha már konfliktusok is vannak a kapcsolatban?
2014. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt várom el, hogy egymást helyezzék előtérbe ahelyett, hogy minden szirxaron fennakadnak.

A hűség az, hogy nem hagyod el a másikat akármi történjék is. Marhaságokat meg mindenki csinál.

A kocsit összetörheted totál önhibádon kivül is, és pillanatnyi rossz döntésből is. Az emberek nem tökéletesek.

Akik 30-40-50-60 évig együtt élnek azok tényleg azt hiszik, hogy az életben nem voltak problémáik, és minden heppi volt 50 évig és vígan eldanolásztak? Komolyan elhisszük lányregényeket, ahol ott a vége, hogy "boldogak éltek míg meg nem haltak"? Arról nem írnak ezek a könyvek, hogy 50 évet még senki nem húzott le úgy, hogy minden hawai és habosbabos rózsaszín köd volt!


Ezek az emberek azért éltek meg együtt 50 évet vagy többet mert akármi történt k. nem hagyták ott a másikat, pláne nem az első problémánál. A hűség ez!

Lehet lovagolni még a szexen is, indok mindig lesz a szakításra. De a hűség az, amikor bármi történik is ő a párom és pont. Téma lezárva. Így lesz az 1 évből 30-40-50 nem úgy, hogy mindenki tökéletes és holywood-i nyáltenger az élet. Mert nem az. És aki ezt benyalja az ne csodálkozzon ha azon gondolkodik 40 évesen, hogy miért bukdácsolok kapcsolatról kapcsolatra mindig, és miért nem tudok leélni 10 évet sem rendesen senkivel. Mert lássuk be a többség ezt műveli.

Hát ezért nem tud. Mert nem hűséges igazán, hanem minden xarét szakítanak egymással.

2014. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5. 6. válaszoló!

Felesleges Dowdal felvenni a vita fonalát, szerinte az a jó kapcsolat, ahol a felek 5 évente félrek.rnak. :)

Ha van esze a kérdezőnek, akkor nem is gondolkodik el az általa írt baromságokon.:D

2014. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Legalább ne adj a számba olyasmit amit nem mondtam. A hozzászólásod ékes példája annak, hogy lövésed nincsen miről beszélek.


Én is adok egy jó tanácsot :) Ezen mindenki gondolkodjon el belátása szerint, és majd akkor is feltette a kérdést, hogy miért nem találom az igazit pedig X éves vagyok.


Akkor fog kiderülni, hogy ki tévedett, és az is, hogy elrontotta e az életét vagy sem. Mert bizony nagyon kíváncsi lennék, hogy itt hányan lennének képesek arra a valódi hűségre amit nagyanyáink megműveltek 1-2 háború,éhezés, elnyomás, alatt. Nagyon nem sokan.

2014. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egyet értek Dowd-al. Egy párkapcsolat soron sokszor hibázik mind a két fél. Nem kell azonnal eldobni ami éppen nem jó vagy nem működik, hanem megpróbálni helyre hozni.

Mi is a párommal számos hibát követtünk el egymás ellen, de ezek kiküszöbölése csak még jobbá tette a kapcsolatunkat, tanultunk belőlük.

Próbálj meg küzdeni érte. Ha nem sikerül, akkor se bánkódj. Minden zsák megtalálja a foltját.

2014. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!