Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van TAPASZTALATOTOK 3 év korkülönbséges kapcsolatról, ha 15L és 18F?

Figyelt kérdés

Ki szerint sok, ki szerint oké?

+személyes tapasztalat?

Működhet jól?



2014. aug. 27. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi nálunk 4 év van és majd' egy évtizede jól működik...3 év az nem korkülönbség...13 már az lenne.
2014. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet, ha a lány nem túlságosan kelekótya, és a srác nem túlságosan szexéhes.
2014. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 év korkülönbség van, és eddig minden tökéletes, megértjük egymást, nagyon szeretem:) 16/L
2014. aug. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor működhet ,ha a lány is hajlandó nemi életet is élni.Egy 18 éves srácnak kevés az,hogy ha megfoghatja a kezed.
2014. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hat, en nem vagyok egy hazassagig nosex tipus, de 15 evesen meg nem gondolkodok rajta..

18ig ez teljesen ki vam zarva, sot, igazabol 20ig sem artana megoriznem a szuzessegemet... Legalabbis most igy gondolom.

Egyebkent vallasos a srac, es nem csak emiatt de nem tudom nagyon elkepzelni rola hogy szeretné...a közeljövőben...

Legalabbis a 18amat tiszteletben tartana, mindenkeppen...


De csak ez szokott gondot jelenteni ilyenkor?

Koszi a valaszokat!

2014. aug. 27. 16:50
 6/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem sok.

Hát öhm köztünk 12 év a korkülönbség.

17 évesen ismertem meg teljesen megértő volt.1 éve voltunk együtt mikor először lefeküdtünk egymással.Persze sokat aludtam nála de az csak alvás volt. és még mindig vele vagyok


szóval biztos működhet

2014. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!