Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le? Már mindent bevetettem, de szinte semmi! Nagyon rossz!

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 2 éve vagyok a barátommal ő is 18 éves.És tulajdonképpen semmi baj nincs vele, csak olyan bő egy éve egy rosszabb társaságba került, és elkezdett drogozni!:(

Már mindent megtettem hogy szokjon le, ha nem vagyok vele akkor is legalább egy nap 4 szer felhívom, már a hangján hallom, ha van valami baj van. Mondta nekem hogy le akar szokni, de amíg nem lép ki abból a társaságból erre semmi esély. Nem is olyan régen kórházba került, kilépett a bandából, egy ideig nem csinálta, és most megint, de magától!! Nem akarom elhagyni, mert szeretem, de most épp ott vagyok, hogy vagy a drog vagy én, ha szeret akkor remélem abbahagyja, tudom, hogy a "fenyegetés" nem szép dolog, de nekem nagyon elegem van.Most mit tegyek?:(


2010. jan. 16. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj minél messzebb tőle. Legyél boldog egy normális emberrel inkább. Elvesztegeted a fiatal éveidet egy drogos mellett?
2010. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Most hagyjam el a bajban? Szeretem, néha úgy érzem hogy sajnos!
2010. jan. 16. 21:35
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Istenem :( Szörnyű látni ilyen eseteket :( Nem tudsz rajta segíteni. Ha akarja úgyis csinálja. Ha valaki kórházba is került miatta, na az már durva. Megkérdezhetem milyen drogot használ? Nem tudom hol éltek, de biztosan van ott rehab. na oda kell elkísérned, ennyit tehetsz, mást nem :(
2010. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Legyél vele többet.
2010. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Komárom megyében lakunk, falun. Amúgy fűvel kezdte, de már mindent használ..siszkótablettákat, lsd-t meg minden. Találtam már sajnos a szekrényén is. Anyjának ha szólnánk, beküldenék elvonóra, de nekem csak azt hajtogatja, hogy ő öerejéből is le tud szokni!
2010. jan. 16. 21:38
 6/23 anonim ***** válasza:
65%

Önerőből soha nem fog tudni leszokni.

Hagyd ott. De biztos jó dolog szeretni egy sz@r drogost.

2010. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem fog tudni. Mielőbb elvonóra kerül, annál könnyebb, mert kisebb a lelki, és a fizikai függőség is.
2010. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Saját erejéből? Na azt meglesem. Szerintem beszélj az anyjával... elvonó nélkül úgysem sikerül.
2010. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tudod mind ezt hajtogatja. Ha le tudna nem tartana megint itt. Gondolod, hogy nem látják rajta a szülei? Azért egy LSD-zést nehéz nem észre venni. Addig próbálj segíteni rajta, ameddig nem kezd el heroinozni. Egyenes úton halad felé.
2010. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Elvonóra kéne küldeni, de hogyan, ha teljesen ellenáll?
2010. jan. 16. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!