Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni? 5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Minden rendben van velünk. Ő 37km-re lakik tőlem.

Figyelt kérdés
Na most a lényeg az lenne hogy van egy fiú haverja akivel kiszokott menni cigizni, hülyéskednek. Nincs ezzel gond de a fiú olyasmiket írt neki hogy megerőszakolná meg hogy a képeire **. és hogy mennyire tetszik neki ha a barátnőm felköti a haját. De a barátnőm mondta neki hogy bolond meg ilyenek. De nem olyan erősen utasította vissza. Nem egészen pontosan megfogalmazott kérdés ne haragudjatok. Van okom féltékenynek lenni szerintetek? Túlzásba nem szeretnék esni mert az a kapcsolatunkat előbb utóbb megöli.
2014. szept. 9. 17:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Már régi a történet, de csak most bukkantam rá. Nekem totál ez volt, annyi különbséggel, hogy én nő vagyok és az ex-barátomra írogatott mindig egy idősebb nő, a munkatársa. Szíveket küldözgetett, az exem meg bókolt neki agyba főbe. Elmondtam százszor mennyire zavar és hogy oké, hogy munkahelyen találkozniuk kell és beszélniük, de a magánéletünkből tűnjön el, mert nem csak a barátja akar lenni... Persze ment a csomó ígéret, meg hogy nem beszélnek, aztán sunyiban mégis. Ez kb. a 8. hónapnál kezdődött. 2,5 évig bírtam, de sztem sokáig vártam, hogy kidobjam a francba. Utána még három hónapig zaklatott a srác, de hogy minek? Idén pedig össze is költözött a nála 14 évvel idősebb kétgyerekes házas nővel... valószínűleg nem azért, mert én bebeszéltem magamnak, ahogy ő ezt akkor mondta nekem. Szerintem míg együtt voltunk addig is megcsalt engem vele, de ezt biztosra nem tudom.


De remélem Nektek nem fajult idáig.


Mindenesetre életem legjobb döntését hoztam meg a szakítással, mert a jelenlegi (és remélem az utolsó is) párom a legfantasztikusabb ember a világon - legalábbis nekem.

2015. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!