Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme annak, ha egymástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme annak, ha egymástól 100 vagy akár több 100 km-re élő emberek szeretnének együtt lenni?

Figyelt kérdés
Az utazás is drága...
2014. szept. 13. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Tudod, van, akinek vannak fontosabb dolgok is párezer forintnál.
2014. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti ha állandóan a seggében loholnak.
2014. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
08:30 : Jó, de ettől még egy 100 km-es buszjegy is 1200 Ft, az oda vissza már 2400 Ft...
2014. szept. 13. 08:32
 4/12 anonim ***** válasza:

A nyugalom felbecsülhetetlen.

Minden másra ott a mester kártya.

2014. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Hány éves vagy, hogy 2400Ft akkora összeget jelent?
2014. szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

#1, ilyenkor nagyon könnyű demagógnak lenni, de aki volt már távkapcsolatban, az tudja milyen 100 kilométeres távolság mellett akár fenntartani, akár megkezdeni egy ilyen kálváriát.


Persze, kivitelezhető. És persze, a szerelem fontosabb mint a pénz. Viszont mikor a pénz vagy több órás utazás miatt nem tudtok még hetente sem találkozni, és akkor is csak pár órára, az igenis komoly akadály. Nem csak szex múlik távolságon. Hová lesz az ölelés, egymás szemébe nézni kamera nélkül? Akit szeretsz, azzal szinte másodpercet együtt töltenél, márpedig akik munkahely vagy tanulás miatt helyhez vannak kötve, azoknak tényleg csak töredékek jutnak, sokszor hosszú éveken át.


Könnyű tehát a romantikus "értedmindentésbármit" hozzáállás, de nézd meg, még közös fedél alatt élve is milyen gyakran siklanak ki kapcsolatok.

2014. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Attól mert valaki távol van még szeretheted, ez olyan gyerekes felfogás amit most te itt előadsz.

Nem egy családot ismerek, akik 1 hónapig vannak együtt, 1 hónapig külön mert az apa külföldön dolgozik egy cégnél.

Én és a párom is távol lakunk egymástól, mégis minden hétvégén együtt vagyunk, és pár nap múlva megszületik a kislányunk.

Mivel itt nincs munka, így kénytelen volt távolabb munkát vállalni, de nemsokára költözünk mi is.

Mi az értelme ennek?? Nem csüngünk egymás nyakán, megbízunk a másikban és szeretjük egymást, ez az értelme.

Bár szerintem még te nagyon fiatal vagy hogy ezt megértsd!

2014. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

"Hány éves vagy, hogy 2400Ft akkora összeget jelent?"


Ha hetente csak 3x látod azt akit szeretsz, már az is 7200, és még csak 100km, és legjobb esetben is reggeltől estig, mivel távkapcsolat éppen azért marad táv, ami a két felet a saját városába/falujába köti.


Munka vagy iskola, ami másnak reggel újra kezdődik.


Havonta több, mint 28000 Ft-ot tapsolsz el, és akkor még csak 3x látod heti 7 napból... reggeltől esti vonatig.

Komolyan, olyan átgondolatlanul tudtok leszólni másokat.

2014. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
és miért kellene hetente háromszor találkozni? ez butaság. a távkapcsolatban az is benne van hogy ritkán találkoznak. ami nem feltétlenül rossz
2014. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Véletlenül is alakulhat így.. például én vizsgaidőszakban itthon voltam, akkor ismertem meg barátomat, így volt együtt kb 2 hónapunk, utána vissza kellett mennem az egyetemre, heti 2 napot voltam itthon, abba kellett mindennek beleférni, aztán félév végén átjelentkeztem erre az egyetemre, így már nem élünk távkapcsolatban, de ha nem vettek volna át, akkor választhattunk volna: egymás nélkül, vagy kevesebb talival, de mégis együtt.
2014. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!